Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

JustNegate


JustNegate
Gość

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: JustNegate
Nick Administratora, który banował: Tadzio_
Długość bana: 7dni (zostało 6dni 23godziny 55 minut 47 sekund)
Kiedy to się stało? :  17.07.2020
Opis sytuacji:  Kolega mnie zglosił dla beki, więc administrator o nick'u Tadzio_ wziął mnie na sprawdzanie, ponieważ dziwnie ścinałem trzcine i się bugowałem zaoferowałem, że mogę  mu to przedstawić, ale administrator nie chciał abym mu pokazał jak to robie. (powiedziałem mu to tylko jak się tak buduje, z własnej woli)
Screen bana: image.thumb.png.0e53eed116b3b227d4a4a56832a9c28d.png

Chciałbym aby moja kara została skrócona lub unieważniona, ponieważ dostałem ową blokadę za posiadanie txt, który był X-ray'em. Owego texturepack'a nie używałem na serwerze o nazwie mc.realcraft.pl:25565. KidModerator nie udowodnił mi używania owego texturepack'a. Przykładem na to, że nie używałem txt z X-ray'em może być fakt, że nie usunałem tego txt, a w minecraft'cie można dodać texturepack'a lub go usunąć, gdy gra jest włączona. Z tego powodu mógłbym go usunąć i administrator by go nie wykrył. A najważniejszy jest fakt, że X-ray jest bezużyteczny na serwerze realcraft nawet na /warp s jest on bezużyteczny, ponieważ nie ma tam dropu z rud. 

Jeżeli w mojej wypowiedzi są jakieś nieścisłości lub osoba czytająca moją wypowiedź nie będzie w stanie się połapać/zrozumieć to będę mógł opowiedzieć jej to na ts'ie/ na innym komunikatorze głosowym.

 

Edytowane przez JustNegate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oni mają do xraya, jak też go używam a nikt mnie nie złapał do teraz. A tak to bez ub a więcej up

P. S Nabdia to nie jest reklama tylko IP z portem serwera

Edytowane przez PUBG
  • Haha 1

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...