Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

WitajWStrefieWojtmar

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: jan
Nick Administratora, który banował: TheRevQ potem ZienteKK
Długość bana: ban ip
Kiedy to się stało? : wczoraj godzina około 17
Opis sytuacji: Witam, ostatnio kiedy byłem na warp s i gadałem na ts3 z graczami nagle zostałem przeniesiony do sprawdzarki. Wykonywałem polecenia administratora, po dłuższej chwili sprawdzania administrator wykrył cheaty w postaci Voxel map potem otrzymałem bana na 5 dni. Po kilku minutach stworzyłem 1 multikonto na którym grałem około godzinę ale zostałem zablokowany. Potem zrobiłem 2 multikonto ale kiedy wszedłem nim na serwer to od razu wyszedłem bo pomyślałem że i tak mnie zbanują. Wtedy zrobiłem sobie 44 minuty przerwy od kompa a potem wszedłem na ts3 i usłyszałem że dostałem perma za "omijanie systemu blokad" potem ZienteKK dał kolejnego bana w którym było napisane że zrobiłem "+5mk" a zrobiłem tylko 2. Nie wiedziałem że za takie rzeczy można dostać perma. Liczę na skrócenie kary do  5 dni.

screen bana: 2020-07-16_10_27_34.thumb.png.41f9825e0905fa562b0fa2aec8e5dfac.png

Edytowane przez zienteKK

Vw T4 GIF by Vee Dub Transporters - Find & Share on GIPHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym MK+5 to nie wiem, co może być. Bana na IP pewnie można zdjąć, ale i tak nie ma to sensu, ponieważ kara za omijanie systemu blokad została nadana prawidłowo. Jestem za odrzuceniem.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od początku, jeżeli otrzymałeś karę na serwerze i zrobisz sobie kolejne konto (multikonto) zostajesz ukarany według 39 punktu taryfikatora. Tak się stało w tym przypadku, Ty natomiast tworzyłeś kolejne konta. Ja podczas rutynowego sprawdzania nowych Graczy zauważyłem, że nick który się zarejestrował jest już Twoim 7 kontem. Bana na IP mogę wstawić jeżeli masz więcej jak 5 multikont. Otrzymałeś blokadę na IP z powodem: MK +5
Wszystko zostało jak najbardziej prawidłowo a Twoja niewiedza świadczy tylko o nieznajomości regulaminu i taryfikatora.

(Jeżeli chcesz @jan mogę w prywatnej wiadomości wysłać Ci dowód o multikontach) 

spacer.png     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...