Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Anielkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Anielkaa
Nick Administratora, który banował: Gangsta_
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało? : 15.07.2020 około godziny 23:45
Opis sytuacji:  Zacznijmy od samego początku. Stałam sobie na działce nabdi i zostałam przeniesiona do sprawdzarki i poproszona o wejście na ts3 co natychmiast zrobiłam. Po krótkiej rozmowie miałam pobrać anydeska gdy już pobrałam program i chciałam dać go na pulpit zauważyłam że mc mi scrashowało o czym szybko poinformowałam Gangste i powiedział mi że musi dać bana za logout.
Screen bana:

SS scrashowanego mc wyślę na pw

 image.thumb.png.d9c16f629c20be798f5d8922ae81f4ac.png

PWWP.PNG.74069d0d9c1cdb32997b9d396204abbc.PNG

2090476355_Beztytuu.png.6ed05804ad8eec6996408e301f5efbd2.png

 

i see forever in your eyes..

i feel train to you 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem za akceptacją, jak posiadasz dowody na crash minecraft to nie powinno być problemu z odbanowaniem. Wątpię, abyś celowo wychodziła z gry podczas sprawdzania.

  • Superka 1

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za odrzuceniem, bo każdy może sobie powiedzieć, że MC mu zcrashowało. Ewentualnie, jeśli Gangsta się zgodzi, to może ponownie sprawdzić.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to w folderze. minecraft jest folder crashreport czy jakoś tak. Tam zapisują się raporty z crashy, wraz  datą i godziną. Wklej ten raport i się sprawa rozjaśni 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za akceptacją.

Osobiście zgadzam się z @KKirito. Myślę, że Anielkaa nie wyszła z gry celowo podczas sprawdzania. Najwidoczniej była to wina scrashowanego MC.

                                              

ts.jpg

I feel train to you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyślesz jednoznaczne dowody na to że minecraft ci się scrashował to jestem jak najbardziej za akceptacją oraz ponownym sprawdzeniem. Jeśli tych dowodów nie będzie to niestety za odrzuceniem.

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...