Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pleban_00


Pleban_00
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Pleban_00

Kto zbanował: ZienteKK

Na okres: Pernamentnie 

Kiedy się stało : 15.07.2020 koło godziny 11:30

Opis : zacząłem grać z aplikacji bez konta i juz miałem sporo rzeczy, ale potem zrobiłem sb konto na TLauncher i zmienił mi sie login wiec musiałem zaczać od nowa.

Chciałęm tylko przeżucić najważniejsze surowce na nowe konto za co nagle dostałem bana bez konkretniejszego wytłumaczenia tylko ze multikonto. Bardzo -prosze o odblokowanie nowego konta bo zdązyłem przerzucić juz wiekszośc przedmiotów tylko pieniedzy nie przelałem. Konto które nie zostało zablokowanie "pleban" po tym jak przeleje pieniadze moge ususąc jesli jest to uważane za multikonto. Ale nie chciałbym zeby moj czas na waszym serwerze sie zmarnował

Pozdrawiam Paweł.P

image.thumb.png.209872a8fc8c687e4ec23ff35e7e9ec1.pngimage.thumb.png.209872a8fc8c687e4ec23ff35e7e9ec1.png

Edytowane przez Pleban_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...