Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ImHxcking_
Gość

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...Szluggy
Nick Administratora, który banował: .... Giecio
Długość bana: ...Na zawsze
Kiedy to się stało? : ...13.07.2020
Opis sytuacji: ...Zrobiłem 5 multikont z czego 2 to były multikonta z poprzednich edycji a 1 mk to było moje główne konto ale zmieniłem nick na minecraft premium na szluggy a ostatnie multi konto to było po to żeby pograć na waszym wspaniałym serverze ponieważ dostałem bana za używanie wędki na mapie surowcowej 
Screen bana: ...1076494596_Beztytuu.thumb.png.d6b8f7740951d65c8e976c275d74acd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

5.1 Jeden Gracz ma prawo posiadać jedno konto na serwerze Minecraft. 
5.2 W przypadku posiadania przez Gracza więcej niż jednego konta, Administracja uprawniona do
zajmowania się multikontami ma prawo zablokować konto.
5.3 W przypadku, gdy Gracz posiada więcej niż 5 kont, otrzymuje blokadę na adres IP.

 

Według regulaminu serwera ban nadany przez członka administracji RealCraft.pl, jest nadany jak najbardziej prawidłowy. Osobiście ja bana bym Ci zdjął, ale  tylko z Twojego głównego konto, na którym masz najwięcej godzin przegrane, ew. na Twoje konto premium.

 

Tak przy okazji, dlaczego stworzyłeś multikonto  zamiast poczekać ~2 dni za zdjęciem bana za pułapki na warp s?

Screenshot_20210818-090229_YouTube.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...