Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

JestemStive, TwojMisiu


Szymek507

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Szymek507
Nick osoby oskarżonej:  JestemStive TwojMisiu
Miejsce wydarzenia: SerwerMC
Data i godzina wydarzenia:  około godziny 11-12 12.07.2020
Opis sytuacji: Licytowałem trójząb od gracza JestemStive a gracz TwojMisiu cały czas kwotę podbijał i ostatecznie wygrał licytację.Po chwili zauważyłem,że trójząb ponownie jest wystawiony od gracza JestemStive więc dołączyłem do licytacji i wygrał TwojMisiu. Odrazu pojawiło się podejrzenie,że obaj gracze są ugadani i celowo podbijają ofertę do góry aż znajdzie się ktoś uparty i da zamierzony wynik i tak się stało.Nie minęło kilka minut i trójząb po raz trzeci znalazł sie na licytacji oraz po raz trzeci gracz TwojMisiu go wygrał. Daleko nie trzeba było szukać i już w informacji kogo TwojMisiu posiada jako dodanego do działki wyszło,że są to koledzy i celowo jeden podbija drugiemu licytacje by wynieść jak największą korzyść.Zdecydowanie jestem za tym by zarząd serwera wyszedł po za ramy czasowe taryfikatora i zbanował oby dwu graczy na okres 7 dni,wyczyścił działki oraz wyzerował stan konta. Podana kara jest jak najbardziej adekwatna do popełnionego czynu oraz nie wiemy jak długo trwało takie podbijanie cen przez oby dwu graczy.
Dowody: Dowody trzeba sprawdzać po godzinie z ss w logu: https://imgur.com/a/3RQ9r4a

Edytowane przez Szymek507
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac tu łamanie regulaminu bez punktu w regulaminie przez co takich osob nie można ukarac  za to że celowo we 2 wspułpracują 1 daje na /lic item 2 podbija cene jak jest wystarczająco zawyżona to sprzedaje item a jak nie to kupuje i oddaje koledze widac tu ewidentne podbijanie ceny przez kolege tego ktury wystawił item by zawyrzyc nieuczciwie cene administracja POWINNA zrobic punkt/dwa regulaminu by działac PRZECIWKO takiemu kolesiostwu w celu zawyrzania cen bo inni przepłacają a ak cena za niska to typy wycofują item przez jeden z nich przez drugiego kolege ktury kupuje item oddaje koledze i ten wystawia po raz 2/3/4 nawet tyle razy byle dostac 3-4 razy większom zapłate jest to  nielegalne wyciąganie itemow z /lic omijając regulamin prosze administracje o USZCZELNIENIE  regulaminu by takie wycofywanie itemu z /lic bylo zabronione !!

Edytowane przez bakugan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tutaj o czym gadać ponieważ nie doszło do żadnego złamania regulaminu. 

Odrzucam 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga na Gracza została odrzucona!

 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...