Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

bakugan
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymujesz 5% za pisanie wątków w złym dziale.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: bakugan
Nick Administratora, który banował: __kazo
Długość bana: 2 dni
Kiedy to się stało? : 10-07-2020 

Opis sytuacji: typ zaplacił mi 10k za magicznom skrzynie ja mu dalem zwyklom wylogowalem sie z serwera po 10-15 minutach wbilem i __kazo mnie na 2 dni zbanował

prosiłbym o skrucenie kary ponieważ jest to moj 1 ban tego typu gram od niedawna poprawie sie i nie będe oszukiwać  10k to niewielka kwota uważam że ban jest troszke za długi ze względu że na to że kwota była niska i jest to 1 moj ban tego typu 

ps prosze o przeniesienie postu do odwołania od blokad

 

Edytowane przez bakugan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakugan proszę Cie, nie rozśmieszaj mnie.

Wczoraj w godzinach nocnych oscamowałeś kilku graczy, a wiem, że to nie był Twój pierwszy raz. Dlatego myślę, że te dwa dni które dostałeś to jest i tak śmiesznie mało.

Oczywiście, jestem za odrzuceniem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za odrzuceniem. Jak na oszustwo kilku graczy ta kara i tak jest śmiesznie mała, tak jak napisała @ekodiesel.  Naprawdę nie jest ważne czy to Twój pierwszy ban, trzeci, czy setny, kara którą dostałeś jest jak najbardziej odpowiednia, więc uważam, że odwołanie jest zbędne. Odczekaj te 2 dni i wróć z powrotem do gry.

Pozdrawiam, kalafiory

  • Wrr 1

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko dwa dni są za perfidne oszustwo, bo powinieneś mieć dużo więcej.  Mam nadzieję, że doczekam dnia kiedy ci wyczyszczą działkę i dorobek, bo pewnie połowa jest z oszustw patrząc po twoich licytacjach.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się Twój wiersz przypomniał:

Cytat

grając uczciwie będziesz bogaty haxując kłamiąc wszystko utracisz

bana dostaniesz i sie popłaczesz więc  morał z wiersza taki owaki

 

Wczoraj pisali Ci że zostaniesz zgłoszony, a Ty dalej oszukiwałeś.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...