Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Szczepan551


Szczepan551
Gość

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: Szczepan551
Nick Administratora, który banował: TheRevq
Długość bana: 2 dni
Kiedy to się stało? : 5 minut temu (09.07.2020r.    21:55)
Opis sytuacji: Zapytałem na chatcie, czy therevq jest CIO forum (CIO=Chief Information Officer, czyli najważniejsza osoba działu IT). Gdy nie odpowiedział zapytałem ponownie i zostałem zablokowany. Wnoszę nie tylko o unieważnienie blokady i jakąś rekompensatę, ale również o ukaranie owego ModChata, za brak kompetencji.
Screen bana: (nie zdążyłem zrobić screena chatu, proszę o sprawdzenie logów)

  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan551 "kidmoda,, ale jeżeli chodzi o to jestem na nie. Ponieważ admina mogło to urazić.  @Szczepan551 jak tak myślisz i tak Kazo najlepszy ❤️

Edytowane przez TheWarrior_DK
  • Wrr 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TheRevQ napisał:

Żartujesz?

[21:52:25] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Szczepan551: czy TheRevq jest CIO-tą od forum?

Więc co napisałem nie tak?

Nie jesteśmy na "ty", a jeżeli nadal nie wie pani co to znaczy CIO, to już jest jasny sygnał pani niekompetencji, skoro czytając skargę nadal pani nie zrozumiała.

Edytowane przez Szczepan551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, nabdia napisał:

XD, to jest Chłopak i jest Świetnym KodModem, a nie ModChatem, a co do odwołania to do odrzucenia, teraz próbujesz się wycofać z tego... Żałosne.

Rozumiem, że należy odrzucić odwołanie, ponieważ lubi pan osobę, która wydała blokadę? Kto tu jest żałosny... Szanujmy się.

 

P.S. Nie należy zaczynać wypowiedzi od "XD" jako znaku ikonograficznego.

Edytowane przez Szczepan551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie powinno zostać jak najbardziej przyjęte, interpretując regulamin oraz taryfikator, nigdzie nie widziałem informacji o tym, że poprzez pytanie o stanowisko można zostać ukaranym.

Ewidentny błąd KidModa.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TheRevQ napisał:

Żartujesz?

[21:52:25] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Szczepan551: czy TheRevq jest CIO-tą od forum?

Jak dla mnie wykorzystałeś celowo określenie „CIO”, aby stworzyć obraźliwy wyraz w stronę RevQ.

2 godziny temu, Szczepan551 napisał:

Rozumiem, że należy odrzucić odwołanie, ponieważ lubi pan osobę, która wydała blokadę? Kto tu jest żałosny... Szanujmy się.

 

P.S. Nie należy zaczynać wypowiedzi od "XD" jako znaku ikonograficznego.

Jak już jesteśmy przy poprawności językowej to wypowiadanie się w czyjąś stronę pisząc „pan” lub „pani” z małej litery jest niekulturalne i w zasadzie uznawane za niepoprawne.

1 godzinę temu, Diablik napisał:

Odwołanie powinno zostać jak najbardziej przyjęte, interpretując regulamin oraz taryfikator, nigdzie nie widziałem informacji o tym, że poprzez pytanie o stanowisko można zostać ukaranym.

Ewidentny błąd KidModa.

Zobaczyłem twoją aktywność na forum i jest to twój drugi post. Zgaduję, że znasz się z osobą piszącą odwołanie lub jesteście nawet znajomymi.

 

Rasumując, jestem na NIE!

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIO-tą od forum, rozumiane jako tą osobę od forum, określenie wyraża wręcz szacunek wobec wspomnianej osoby. 

Niestety, tak jak myślałem potwierdza się brak krytycznego myślenia wobec kolegów z administracji. Mam jeszcze nadzieję, że w temacie wypowie się __Kazo, który chyba jako jedyny admin nie uzyskał tej rangi za wysłanie nagich zdjęć do właściciela serwera. 

 

Dodam tylko, że pan/pani napisałem celowo małą literą, jako symbol braku szacunku do osoby, do której kierowałem słowa, ale to też trzeba tłumaczyć.

 

Kkrito, znając druga osobę z automatu jesteście znajomymi. 

 

CEO≠CIO pani/panie michotku. 

 

Zabawne, że aby odwołać się od blokady muszę poczekać, ale czego spodziewać się po takich ludziach. Ostrzeżenie za zły temat od therevq jest zupełnie żenujące, ale rozumiem, iż mści się za ujawnienie błędu. 

Edytowane przez Szczepan551
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...