Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Piotreq1221


Piotreq1221

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Nick Zbanowanego: Piotreq1221

Nick Administratora: TheRevQ

Długość bana: Do 13.07.2020r.

Kiedy to się stało?: 06.07.2020r.

Opis sytuacji: 2 dni temu grałem na serwerze jak każdego dnia, byłem wtedy na pvp. Zauważyłem 2 diamentowych ludzi, którzy wyszli za linię. Postanowiłem wyjść za linię (sam) i spróbować ich zabić wiedząc, że mam przewagę a dokłanie chodzi mi  i potionke siła 2, która odgrywa tutaj dużą rolę. Udało mi się ich zabić, chodź było to trudne. Wtedy dostałem wiadomość prywatną /msg w której zamieszczona była taka informacja: Wyłącz te cheaty lub zgłaszam cię za cheaty. Spamiono mi tym, ja odpowiedziałem na to: okej zgłoś mnie nie przejmując się tym, ponieważ wiedziałem, że raczej nic mi nikt nie zrobi, bo nie miałem cheatów. Następnie napisał do mnie administrator, który zaprosił mnie na TS3. Ja, nie za bardzo ogarniałem teamspeaka bo była to dla mnie nowa rzecz i nie wiedziałem jak się połączyć, ale już nie będę się w tą sytuację zagłębiać. W skrócie dostałem bana za cheaty, których nie miałem.

ss bana.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...