Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

teamviever


Viverek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: teamviever
Nick Administratora, który banował: krzyychu
Długość bana: 1 tydzień 3 dni
Kiedy to się stało? : 06.07.2020 02:18
Opis sytuacji: Chciałbym się odwołać od bana którego dostałem 06.07 o 2:00 za lghub. Używam klawiatury logitech g213 i program za który dostałem bana to lghub czyli jak nazwa wskazje połączony jest on z posiadaną przeze mnie klawiaturą i służy do zmieniania na niej kolorków. Byłem w ciągu ostatniego dnia sprawdzany 2 razy przez to, że zabiłem gościa z kilofem 6 3 3 1 na warp s, który przyszedł na dyżurkę tuż po zabiciu go i groził administracją. Uważam, że kara jest nieodpowiednia, ponieważ jest to program narzucony z góry podczas instalacji klawiatury, a makro za które zostałem oskarżony nigdy nie używałem. Warto zaznaczyć, że w momencie zabijania gracza Davzy03 na warp s było ze mną 2 sojuszników, którzy również tego gracza atakowali, więc dlaczego miałbym używać makro. Podczas sprawdzania mojego komputera, nie zostały wykryte żadne inne pliki, tylko i wyłącznie aplikacja niezbędna do użytkowania posiadanej przeze mnie klawiatury. Bardzo prosiłbym o wyjaśnienie tej sprawy, bo gram na tym serwerze od dłuższego już czasu i zawsze uczciwie.
Screen bana: 123123.thumb.png.ed5b57658715e5b345f905ae23b48f74.png

  • Superka 2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za akceptacją.

 

Sam posiadam myszkę logitech i podczas instalacji myszki system sam narzuca różne oryginalne programy takie jak Logitech Options do mojej myszki, a jak wyżej wspomniane lghub do klawiatury. Uważam, że jeśli aplikacja jest oryginalna i pochodzi od firmy takiej jak Logitech, a nie ściągnięta z Torrentów czy innej strony to nie powinno się dostawać za to bana. Tym bardziej, że na komputerze gracza nie zostały wykryte żadne inne podejrzane pliki.

 

Pozdrawiam

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po prostu miałbyś ten program i używał go tylko i wyłącznie do zmieniania kolorków nie zostałbyś zgłoszony. Mało tego, że za makro zgłaszali Cie Gracze, to jeszcze po obserwacjach Administracji zostałeś uznany za podejrzanego.  Na tego typu programach nie da się sprawdzić, czy przed sekundą usunąłeś, czy też nie usunąłeś danego makra, dlatego zdjęcie blokady z Twojego konta byłoby złym posunięciem.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzyychu


Oczywiście masz część racji, jednak każdy może zgłosić gracza, a przecież teamvievera zgłaszała cała grupa graczy bo zostali przez nas zabici. Musimy zacząć rozróżniać skilla w pvp, a słabych graczy którzy noszą 8 koxów w eq i giną bez jedzenia ani jednego, czy też graczy którzy idą na warp s z naprawdę wartościowymi itemami a potem płaczą, że zostali zabici 1 vs 3. Trzeba rozróżnić problem bo każdy gracz może zadzwonić po kolegów i prosić o zgłoszenie tego i tego gracza.

 

W dodatku sorry, ale ban za oryginalną aplikację do klawiatury którą musi mieć, żeby jej używać to chyba coś się nie zgadza. Na czym ma grać, na padzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzyychu napisał:

Jeżeli po prostu miałbyś ten program i używał go tylko i wyłącznie do zmieniania kolorków nie zostałbyś zgłoszony. Mało tego, że za makro zgłaszali Cie Gracze, to jeszcze po obserwacjach Administracji zostałeś uznany za podejrzanego.  Na tego typu programach nie da się sprawdzić, czy przed sekundą usunąłeś, czy też nie usunąłeś danego makra, dlatego zdjęcie blokady z Twojego konta byłoby złym posunięciem.

Czekaj, czekaj czyli jak ktoś kogoś zgłosi to odrazu się go sprawdza tak? Bo jeżeli tak robisz to jesteś w błędzie, mordeczko najpierw się obserwuję. To ze dzieciak jakiś ginie na pvp od jakiegoś 3harda to nie znaczy że gościu coś ma. Ja osobiście jestem za skróceniem kary. 

  • Superka 1

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzyychu napisał:

Jeżeli po prostu miałbyś ten program i używał go tylko i wyłącznie do zmieniania kolorków nie zostałbyś zgłoszony. Mało tego, że za makro zgłaszali Cie Gracze, to jeszcze po obserwacjach Administracji zostałeś uznany za podejrzanego.  Na tego typu programach nie da się sprawdzić, czy przed sekundą usunąłeś, czy też nie usunąłeś danego makra, dlatego zdjęcie blokady z Twojego konta byłoby złym posunięciem.

Ciekawe makro mozna na klawiaturze zrobić, może na klikanie spacji? 

Za odbanowaniem.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kacperek2115 napisał:

Ciekawe makro mozna na klawiaturze zrobić, może na klikanie spacji? 

Za odbanowaniem.

Mając ten program możesz pod przyciskiem na klawiaturze ustawić klikanie myszki, tak działa makro. Jeżeli nie posiadasz wiedzy na dany temat, a jej nie posiadasz, to się nie wypowiadaj.

  • Superka 1
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się kolego właśnie zbłaźniłeś...

W twoim odwołaniu wyraźnie zawarte jest, że po tym jak zabiłeś mnie wraz z swoimi dwoma kolegami, w momencie gdy kopałem kilofem 6/3/3/1 poszedłem na dyżurkę, lecz niestety tak nie było.

Na dyżurkę udałem się po śmieci od gracza 10tick, gdy wówczas tego kilofa nie miałem w ekwipunku. Gracz ten miał ewidentne oprogramowanie zewnętrzne wspomagające pvp i od razu po zabójstwie, wyszedł z serwera, a po 10 minutach wszedłeś ty. Zabójstwo to wielokrotnie w wiadomościach prywatnych przypisywałeś sobie, co dowodzi na fakt, iż konto, z którym współdzielisz IP nie należy do twojego brata, a jedynie do pvp na cheatach. Na dyżurce za te właśnie postępki go zgłosiłem.

I tu moje pytanie - skąd wiedziałeś, że byłem na dyżurce, skoro nie było cię wówczas ani na ts, ani na serwerze?

A odwołując się do sytuacji, w której straciłem 6/3/3/1 - nie zgłosiłem po niej ani ciebie, ani twoich kolegów, ponieważ zdawałem sobie sprawę z faktu, że przy 3 osobach nie potrzebne były ci cheaty.

A za co zgłosiłem konto o nicku "teamviever"? 

Po zabiciu ciebie oraz twoich kolegów napisałeś wiadomość na chacie, że i tak ci nie szkoda, ponieważ w ciągu dalszym masz z zabijania mnie kilof 6/3/3/1 i looting 6 (który jak już wcześniej wspomniałem zdobył 10tick, a ty zabójstwo to ewidentnie sobie przypisywałeś). To był moment, który w 100% potwierdził mi, iż oba konta użytkowane są tylko i wyłącznie przez ciebie oraz że 10tick rzeczywiście miał cheaty, ponieważ na koncie "teamviever" walczyłeś znacznie gorzej ode mnie, w efekcie czego bardzo szybko (i dla mnie bezproblemowo) zginąłeś.

Za odrzuceniem.

Edytowane przez DavZy03
Błąd ortograficzny
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@7seVenNN z tego co kojarzę, weryfikacja taka to wypytywanie właściciela konta, apropo jego zawartości (stan konta, działka, statystyki itp.).

Odpowiedzi na te pytania najwyraźniej znałeś, a to nie problem wyuczyć ich brata. 

Czemu tak sądzę? Pomiędzy banem "do wyjaśnienia na ts" minęły conajmniej 2 godziny, nim na tym ts rzeczywiście się twój brat pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka że ban jest dany dla tego użytkownika bez jakiegokolwiek sensu, podał że nie używał tego programu do macro, lecz zmienienia ustawień klawiatury.

Więc jestem za ODBANOWANIEM

𝕛𝕖𝕫̇𝕖𝕝𝕚 𝕜𝕥𝕠𝕤́ 𝕞𝕒 𝕕𝕠 𝕔𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝𝕖𝕞, 𝕟𝕚𝕖 𝕫𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒𝕛 𝕟𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕘𝕠 𝕦𝕨𝕒𝕘𝕚. 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mamy przykład gracza z słabą psychiką i słabymi umiejętnościami. Uważam, że Davzy03 już po raz kolejny oczernia teamvievera za tak naprawdę nic i potem prosi swoich kolegów o zgłaszanie go. Przykre jest, że gracz przychodzi spłakany na teamspeak'a bo przecież zabił go ''Cheater'', a administracja w ciągu dnia sprawdza konto dwukrotnie i jedyne co znajduje to oryginalny program Logitecha do używania klawiatury. Ten sam gracz przychodzi potem na forum i wypisuje jakieś bzdury. Za każdym razem do zabicia tego otóż gracza przyczyniły się aż 4 osoby i wszystko było zaplanowane a on dalej będzie mówić, że przecież musiał mieć cheaty. Uważam, że udzielanie się gracza który po prostu zginął na warp s jest w tym przypadku zbędne, bo kieruje się on czystą nienawiścią.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JankowS pójście na dyżurkę nie było nawet moim pomysłem, a wynikało ono z chęci zgłoszenia MK. Za cheaty go owszem zgłosiłem, lecz na /zgłoś.

Moja wypowiedź również nie miała na celu nikogo oczernić, jest tak się stało to przepraszam.

Administracja nie znalazła cheatów, ponieważ tak jak każdemu w tym przypadku by logika podpowiedziała - usunął je ( najprawdopodobniej podczas tej 10 minutowej nieobecności podczas zmiany kont). Gdyby wtedy był "czysty" to na 10tick'u by pozostał, a nie tak wyszedł od razu po zabójstwie.

"Za każdym razem do zabicie tego gracza przyczyniły się aż 4 osoby" - zginąłem na serwerze łącznie 2 razy, raz od 10tick, drugi raz gdy zaatakowaliście mnie w 3 osoby.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz tego co znaczy, że przyczyniły się do tego 4 osoby. Jak sam wymieniłeś 10tick, Kondeusz, Teamviever i ja co daje w sumie 4 osoby. Gramy w czwórkę więc w tylu był zaplanowany i przygotowany atak, koordy, potki, koxy itp. itd. Musisz zacząć bardziej analizować sytuację, a nie uważać że to tylko mógł być cheater i jeszcze bezczelnie pomawiasz przez ten cały czas o cheaty, jakieś gdybanie co by by było gdyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed banem, na tsie chwalił się że ktoś go wcześniej sprawdzał, a miał wszystko w koszu i sprawdzający nie sprawdził, pozdro.

Edytowane przez Pablo
  • Superka 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...