Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

D_CHI_THERAPIST


lolek2115

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...D_CHI_THERAPIST
Nick Administratora, który banował: ....  gangsta
Długość bana: ...10 dni 
Kiedy to się stało? : ... 01.07.2020  godzina   21:38
Opis sytuacji:... przed sprawdzaniem poinformowałem gangste że miałem makro, ponieważ grałem na nim 3 dni temu na serwerze na którym jest ono legalne. Po skończeniu rozgrywki usunąłem od razu makro. Jednak coś poszło nie tak... ikonka została na pulpicie... jednak po kliknięciu w nią makro się włączyło...  bardzo żałuje że instalowałem to makro ponieważ byłem święcie przekonany ze go nie mam. Jeżeli dostane ub obiecuje że więcej nie pojawi sie na moim komputerze. prosze o rozpatrzenie 😞 

Screen bana: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rozpoczęciem procedury informowałem że jeśli się przyznajesz do czegokolwiek to tylko terazpowiedziałeś że NIC nie masz no to ja rozpocząłem sprawdzanie po kilku minutach znalazłem macro powiedziałeś że odinstalowałeś a sam na nie kliknąłeś i się włączyło więc nie mamy chyba o czym rozmawiać. 

15 minut temu, lolek2115 napisał:

bardzo żałuje że instalowałem

Ty wiele rzeczy żałujesz a i tak zawsze popełniasz te same błędy.

Link do twojego macra które niby odinstalowałeś  --> KLIK <--

Za odrzuceniem 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

 

Ale widzę z Twojej strony poprawe i skracam Ci karę do 5 dni.

Edytowane przez Zadumany
  • Superka 1

Date Night Love GIF by SportsManias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...