Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dzikuu_Stunter


Dzikuu_Stunter

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Dzikuu_Stunter
Nick Administratora, który banował:  iNeedDarkness
Długość bana: 12dni
Kiedy to się stało? : 29.06.2020

Opis sytuacji: Gdy przebywałem na /warp s, zostałem przeniesiony do sprawdzarki. Było to zgłoszenie przez innego gracza. Zdziwiłem się, ponieważ nie używam niedozwolonych modyfikacji na tym serwerze. Fakt używam cheatów na innych serwerach, ale tylko na tych, na których są one dozwolone. Podczas sprawdzania administrator INeedDarkness znalazł w plikach pobranych instalkę do Macro, które używałem na serwerze, na którym jest to dozwolone, ale kilka dni wcześniej gdyż przez ten czas miałem bana na tym serwerze za pułapki na mapie surowcowej więc grałem na innych serverach. Po zakończeniu bana odinstalowałem wszystko, aby spokojnie grać sobie na serwerze RealCraft. Na tym serwerze nie zamierzam używać jakichkolwiek modyfikacji, gdyż nie jest mi to potrzebne, dlatego też wszystko usunąłem w dniu zdjęcia blokady i odbycia kary. Mam nadzieję na pomyślne rozpatrzenie odwołania. Screen bana: ...

 

ban.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram odwołanie, bardzo dobry, uczciwy gracz któremu można ufać. 

Każdy popełnia błędy, a też bez sensu usuwać za każdym razem plik z makro przy przechodzeniu z serwera na serwer.

Edytowane przez Bobroska
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dzikuu_Stunter napisał:

Fakt używam cheatów na innych serwerach

No i tu się wkopałeś. Jak używasz cheaty na innych serwerach to i tak łamiesz regulamin naszego, ponieważ posiadasz te niedozwolone modyfikacje. Nawet pomimo tego, że mogłeś to usunąć, miałeś tego instalkę, co oznacza że możesz te cheaty w każdej chwili zainstalować.

 

Za odrzuceniem.

 

PS: Tydzień nie ma w sobie 9 dni, więc nie mogłeś dostać bana na 12d.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...