Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szocikk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  szocikk
Nick Administratora, który banował: krzyychu
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało? : 2020-06-28 - Godz 21:09
Opis sytuacji: Bylem Sprawdzany Wedlug mnie Dostalem niesłusznego bana Ponieważ : Administrator/moderator wykryl Cheat O ktorym sam nie mialem pojecia. Sprawdzajacy nie sprawdzil kiedy byl uzywany ten Plik. Licze na Pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku
Screen bana: image.png.4d773abdd90451def96a3f63b768d2db.png

Edytowane przez szocikk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szocikk według mnie ban jest nie słuszny ponieważ [Mod] krzyychu popełnił błąd.

Tak nie sprawdził kiedy był ostatnio używany ale nie musiał (dla mnie).

Owszem przyznaje ci racje ponieważ administrator tego nie sprawdził. 

Według mnie powinieneś dostać unbana lub krótszą kare z mojej strony wszystko życzę miłego wieczoru.

.

 

Edytowane przez mr_bober23
Pomyłka przepraszam :<
  • Superka 1

Formidable
Tu étais formidable, j'étais fort minable
Nous étions formidables

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak, widziałem na chacie jak sprawdzali SnajperQa, i strasznie się z niego śmiałeś. A teraz ty masz bana - i co? Widzisz kolego karma wraca. Za odrzuceniem. 

  • Like 2

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest jasno napisane, że nie można posiadać żadnych niedozwolonych modyfikacji na komputerze. Wytłumaczenie, że nie miałeś pojęcia że posiadasz taką modyfikację na komputerze nie jest żadnym usprawiedliwieniem, każdy tak może powiedzieć. Data modyfikacji w właściwościach pliku nie jest datą kiedy ostatnio ten mod był używany lecz kiedy był instalowany. Zostałeś słusznie zbanowany, za odrzuceniem

  • Superka 1
  • Like 2

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...