Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Maj3u

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Maj3u
Nick Administratora, który banował: TheRevQ
Długość bana: 30 minut
Kiedy to się stało? : 28.06.2020 o godzinie 20;13 
Opis sytuacji: Po zadaniu dwóch pytań na pomocy, pierwsze było "jak powiększyć działkę" a drugie "Jak zdobyć zwierzęta" i około minucie dostałem bana od TheRevQ za prowokacje administracji.
Screen bana: 106506970_2644887085785229_7336662041921134506_n.png?_nc_cat=110&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=rvG2ze2Vth0AX8gjgRI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=05bc71c4514b4f9f3b91bd412f43974c&oe=5F20426A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż byłeś wcześniej w administracji i wiedziałeś takie rzeczy, pytanie o takie coś było jawną prowokacją. Nie ma się co dziwić, że revQ wydał bana. 

 

Jestem za odrzuceniem skargi 

 

 

❤️ Helpka ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HelpMeToo napisał:

Jako, iż byłeś wcześniej w administracji i wiedziałeś takie rzeczy, pytanie o takie coś było jawną prowokacją. Nie ma się co dziwić, że revQ wydał bana. 

 

Jestem za odrzuceniem skargi 

Jestem graczem serwera, a waszym zadaniem jest odpowiadanie na pytania 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TheRevQ napisał:

Nie mamy prawa odpowiadać byłej administracji, powinieneś znać regulamin...
Przyznałeś się do tego, że nie znasz regulaminu administracji.

Czyli jeżeli byłem w administracji nie możecie odpowiadać na moje pytania? Jestem wtedy trędowaty na serwerze? Jestem zwykłym graczem, który miał kiedyś rangę. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tego bana za słusznego, znając regulamin wiedziałbyś, że administracja nie może odpowiadać (byłym) członkom administracji na /pomoc.

A ty będąc w Modchatem odpowiadałeś na takie pytania 284325 razy dziennie, więc dobrze znałeś na nie odpowiedź. 

Edytowane przez ekodiesel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...