Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Riadzik12

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego:  Riadzik12
Nick Administratora, który banował:  Zadumany
Długość bana:  2 dni
Kiedy to się stało? :  Dzisiaj, przed chwilą.
Opis sytuacji:  Byłem na warp s  i  biegałem na terenie spawna, po chwili ja, DomniX i mr_bober23 wyskoczyliśmy po za strefę, ponieważ Jakiś gracz był za strefą, potem wyskoczył jego kolega i zaczęliśmy się bić.

Rzucili perłę w jakąś stronę a ja nie zauważyłem gdzie.  Nie mogłem ich znaleźć  przez jakiś czas więc się wylogowałem. Po chwili dostałem informacje, że zostałem zbanowany za pułapki na mapie surowcowej.

Czy mógłbym dostać ss które pokazałyby mi za co dostałem bana ? Mogę stwierdzić że wylogowałem się na drzewie a nie obok miejsca gdzie była robiona pułapka.

Liczę na szybkie rozpatrzenie sprawy.

Pozdrawiam


Screen bana: 2020-06-27_20_11_50.thumb.png.f96f8e67d3506da7b921d07151312a05.png

Edytowane przez Riadzik12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za odbanowaniem. Gracz byl przez jakiś czas top 1 pvp wiec ogarnia co nieco, dodatkowko nie przypominam sobie zeby podczas tego czasu chociaż raz zostal zbanowany z powodu pulapki na /wapr s więc nie sądzę że nagle przyszloby mu do glowy takowe robic. Uwazam ze jest to po prostu nieporozumienie

Edytowane przez Lukaszenko69
  • Przytulas 2

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...