Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ernestn2005


D3MON1K4
Gość

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: D3MON1K4
Nick osoby oskarżonej: Ernestn2005
Miejsce wydarzenia: Moja Działka
Data i godzina wydarzenia: 8:21 27-06-20
Opis sytuacji: Dodałem go to Działki bo miał zrobić ładny mi domek a jakies 5min pózniej ukradł mi wszystkie wartościowe rzeczy ze wszystkich skrzyń
Dowody:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja nie odpowiada za takiego typu sytuacje. Do działki dodajesz na własną odpowiedzialność! Pamiętaj o tym na przyszłość... Na dzień dzisiejszy jak najbardziej za odrzuceniem

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu pamiętaj, że do działki dodajesz innych graczy na własną odpowiedzialność. Gdy wpisujesz komendę, aby dodać kogoś do działki masz nawet wyświetlany taki komunikat, że dodajesz na własną odpowiedzialność. Jeżeli już naprawdę chcesz kogoś dodać to blokuj skrzynki albo dodawaj zaufane osoby, aby później nie było takich nieprzyjemnych sytuacji. Za odrzuceniem

Pozdrawiam 

  • Wrr 1

♥♥♥

437487823_.png.fa829e286a5c44b8d37752d26ae4229e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych dowodów na to, że gracz ciebie okradł. Poza tym, graczy dodajesz do swojej działki na własną odpowiedzialność.

 

Za odrzuceniem.

 

PS: Naucz ty się w końcu stosować poprawne tematy wątku.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...