Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xWhiite

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: whiite


Nick Administratora, który banował: Zadumany 


Długość bana: Mute 1 dzień


Kiedy to się stało? : 15.06.2020 [23:00:52]


Opis sytuacji: Na chacie ludzie zaczęli gratulować Zadumanemu wygranej w lotto, więc również po prostu tego się dołączyłam. Przypadkowo zamiast Zadumany napisałam "Zadymany" za co natychmiast przeprosiłam próbując całość obrócić w niewinny przypadek. W związku z tym otrzymałam mute na 1 dzień z powodem za prowokację. Otóż litery U i Y są obok siebie, a przy szybkim pisaniu każdy robi literówki i to jedynie tylko przypadek. Dodatkowo w tym czasie gadałam z graczami na TeamSpeaku przez co również byłam na swój sposób rozkojarzona. W takiej sytuacji uważam, że upomnienie byłoby wystarczające zamiast całego dnia wyciszenia, które dodatkowo muszę przegrać.


Screen bana: 
[23:00:52] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] whiite: gz zadymany
[23:01:00] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] whiite: zadumany* Przepraszam XDDD
[23:01:40] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC] Zostałeś tymczasowo wyciszony przez Zadumany na 1 dzień Powód: Prowokacja Administracji


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

 

Niestety, nawet jeżeli była to pomyłka to była bardzo niefortunna wobec naszego moderatora 😕 

  • Superka 1

cute dog GIFadorable dog GIF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...