Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Karoxus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Karoxus
Nick Administratora, który banował: Giecio
Długość bana: Perm
Kiedy to się stało? : Dzisiaj (14.06.2020), godzina 20
Opis sytuacji: Otrzymałem bana za niby wyzywanie, mimo iż nazwałem administratora "bałwanem." Wydaje mi się, że nie jest jakaś wielka zbrodnia, po całym zajściu koledzy na komunikatorze mi mówią, że otrzymałem bana za multikonto. Uważam że ban za MK został niesłusznie nałożony, dlaczego? Po pierwsze gram na tym samym nicku na premium od 7 lat, po drugie nie uzywam vpn ani nic, gram na jednym ip.  Z góry dziękuję, oraz pozdrawiam administrację a w szczególności Giecio który daje niesłuszne bany ;3

Screen bana: image.thumb.png.349cfa80cc395acb19db001823583dc5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzicie z założenia, że gdy ktoś ma takie samo ip, to należy go od razu banować? Zmieniałem ip, stąd taka możliwość, ale wątpie. Nigdy nie zainstalowałem launchera nonpremium, dla wiarygodności mogę pokazać że gram na premium 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosić współdzielenie i przejść weryfikację na TS3 w celu udowodnienia, że to faktycznie nie są twoje konta.

 

Zgłosisz to tutaj:

 

 

Edytowane przez Giecio

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...