Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

syropekyt


syropekyt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...syropekyt
Nick Administratora, który banował: .... aukrzychu
Długość bana: ...7 dni
Kiedy to się stało? : ...dzisiaj
Opis sytuacji: ...Zostałem pozwany do tej magicznego pudełka gdzie miałem skontaktowac sie na ts i patrze mam blokade 20 minutową za niepoprawne użycie licytacji na szczęscie dostałem unbana ale potem dostałem bana za cheaty za niby logout                                      W razie wypadku moge chętnie skontaktować sie na ts i pokaać że nie mam takich cheatów


Screen bana: ...

Screenshot.png

Edytowane przez syropekyt
żle napisałem

 

Cytat

 

wigilia 2020/2021

 

nudyx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to Twoja wina i w tym wypadku po prostu musisz odczekać karę. Jedyna nadzieja w tym, że Osoba, która odpowiada za odwołania da Ci ponowną możliwość sprawdzenia, lecz w tym wypadku wydaje mi się, że nie ma takiej potrzeby i nie przysługuje Ci taka możliwość.

  • Haha 3

cute dog GIFadorable dog GIF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to wina Administracji, bo to oni dali bana a nie sam zlogales. Przecież był komunikat o tym ze dostałeś bana za licytacje więc nie kumam czm dostałeś za logout. 

  • Superka 1

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kaelus napisał:

Niestety jest to Twoja wina i w tym wypadku po prostu musisz odczekać karę. Jedyna nadzieja w tym, że Osoba, która odpowiada za odwołania da Ci ponowną możliwość sprawdzenia, lecz w tym wypadku wydaje mi się, że nie ma takiej potrzeby i nie przysługuje Ci taka możliwość.

 

To jest żart? Chłop dostał bana za nie poprawne użycie systemu licytacji po czym orientujecie się,że popełniliście błąd i z tego powodu wciskacie mu bana za logout? Nie widzę tutaj ŻADNEJ winy gracza. Gracz nie otrzymał nawet szansy na swą obronę bo go zbanowaliście. Jestem za odwołaniem blokady bez sprawdzania (Po takim czasie jest to zbędne bo wystarczy, że gracz grał na innym serwerze i daty folderów są zmienione. Jeżeli miał cheaty no to niestety z waszej winy go nie złapaliście i musicie się z tym pogodzić 🙂

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szymek507 napisał:

To jest żart? Chłop dostał bana za nie poprawne użycie systemu licytacji po czym orientujecie się,że popełniliście błąd i z tego powodu wciskacie mu bana za logout? Nie widzę tutaj ŻADNEJ winy gracza. Gracz nie otrzymał nawet szansy na swą obronę bo go zbanowaliście. Jestem za odwołaniem blokady bez sprawdzania (Po takim czasie jest to zbędne bo wystarczy, że gracz grał na innym serwerze i daty folderów są zmienione. Jeżeli miał cheaty no to niestety z waszej winy go nie złapaliście i musicie się z tym pogodzić 🙂

 

*niepoprawne

Jak to nie ma winy Gracza?

Wiedział co robi łamiąc regulamin.

  • Haha 2

cute dog GIFadorable dog GIF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...