Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

D_CHI_THERAPIST


lolek2115

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... D_CHI_THERAPIST
Nick Administratora, który banował: ....  na początku Therevqo potem kaelus 
Długość bana: ... perm
Kiedy to się stało? : ...nie pamiętam z miesiąc temu
Opis sytuacji: ... Dostałem bana na 24 h przez therevqo potem zgodnie z umową kaelusa dostałem perma umowa dotyczyła tego ze jeżeli dostane jakiego kolwiek bana to dostaje perma i tak też się stało zmieniłem sie prosiłbym o rozpatrzenie mojego odwołania :DDDDD
Screen bana: ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne twoje słowa ''zmieniłem się'', ''już nie będę'' itp a robisz ciągle to samo powtarzasz się,obiecujesz a poprawy z twojej strony BRAK. Jeśli dostaniesz UB to znowu będzie to samo. Myślę że na kolejną szansę już nie zasługujesz. Dostałeś ultimatum, ale go zerwałeś a dobrze wiedziałeś jak się skończy niedotrzymanie tego.

Jestem za odrzuceniem odwołania.

 

 

@Edit: Ostatnio też tak mówiłeś i jakoś nie dotrzymałeś słowa.

Edytowane przez Gangsta_

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...