Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

D3MON1K4
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: D3MON1K4


Nick Administratora, który banował: aukrzychu


Długość bana: 2dni


Kiedy to się stało? : Godzina 14:00  11-06-2020


Opis sytuacji: Ponieważ na początku dostałem mute za 3 razy pisałem " Kto zgadnie 3 cyfrową liczbe to dam 18k :)) Pisac Priv " pisałem tylko 3 razy a Prawdziwy Admin/Moderator z głową powinien napisać graczowi na priv by przestał robic to i owo bo dostanie kare, dajecie jakiś dzieciom Moderatory co odrazu dają kare bez uprzedzeń 

to nie moja wina janusze(gracze) nie czytają do konca co ja pisze
Pojawiłem sie pierwszy raz jakis rok temu i moim zdaniem nie którzy gracze którzy dostali Admini/Moderatorzy są Dobrzy na ten Randze licząc PapanioQ, OldManCats, Gangsta i inny z Wersji - 1.13 i 1.14

Giecio (Strasznie mu nerwa robiłem ale za to tez dawał mi mute z 20razy i z 1/2razy czasowo bana w starej wersji ale jest napewno dalej opanowany 😆)
Starsza Administracja wiedzą jaki na jestem czasem taki a czasem inny

 

Więć Proszę o Odbanowanie i Szybką Odpowiedz od was Wszystkich 😛

Edytowane przez D3MON1K4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

Wywołałeś spam na msg, liczb 3 cyfrowych jest sporo.
Jeżeli się nie mylę, ktoś z administracji napisał ci, abyś zaprzestał, bo jest spam na msg, ale pewny nie jestem.
Dostałeś dosyć surową karę, jednak słuszną.
Życzę miłego wieczorku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się najpierw nauczył stosować poprawne tematy wątku, bo z tego co widzę, nadal się nie nauczyłeś. A co do kary, to za wszcześniejsze prowokacje, jeszcze nie na tej edycji, zasługujesz na bana dłuższego niż 2 dni.

 

Za odrzuceniem.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, że wywołałeś spam raz, po czym chat został zablokowany, na co definytywnie zwróciłeś uwagę. Po odblokowaniu chatu zrobiłeś dokładnie to samo, za co zostałeś ukarany wyciszeniem za utrudnianie pracy Administracji, co robiłeś. Chwilę po wyciszeniu na pomocy mnie zwyzywałeś, więc zostałeś zablokowany za zniewagę Administracji. Nie widzę powodu, dla którego miałbyś zostać odbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...