Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Nina2000x


Nina2000x

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Nina2000x
Nick Administratora, który banował: iNeedDarkness
Długość bana: 1 tydzień 3 dni
Kiedy to się stało? : 09.06.2020
Opis sytuacji: Dostałam niesłusznie bana za „cheaty”, być może z powodu niesłusznych zgłoszeń na mnie. Poza screenem bana dołączam screeny z folderów gry. W razie potrzeby na priv mogę też wysłać logi.


 

2020-06-09_12.42.13.png

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, TheRevQ napisał:

Te screeny nic nie wyjaśniają, mogłaś przecież usunąć oprogramowanie. Dostałaś bana za wylogowanie się w czasie sprawdzania, a nie niesłuszne zgłoszenia. Miałaś folder mods, a wersji z silnikiem do modyfikacji już nie masz. Za odrzuceniem.

Ostatnia modyfikacja folderu mods to dzień 12.12.2019,  jak widać w dniu tym o tej godzinie został zainstalowany TLauncher ponieważ jest to jedna z pierwszych dat spośród tych co na screenach, a być może folder ten jest też następstwem zalogowania się na serwer który potrzebuje dodatkowe pliki, poniżej screen z kolejnością dat.

 

Pozdrawiam

5.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylogowałaś się podczas sprawdzania co niestety jest karane banem z powodem Logout. Zrobiłaś to kilka sekund po rozpoczęciu procedury sprawdzania co wydaje się bardzo podejrzane, nie widzę powodu abyś miała dostać unbana. Za odrzuceniem.

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...