Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kubik25

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Kubik25
Nick Administratora, który banował: TheRevQ
Długość bana: 24 Godziny
Kiedy to się stało? : 10:50
Opis sytuacji: Więc tak , Zacznijmy od tego że to nie ja tego bana wyrwałem tylko mój brat za przeproszeniem idiota ponieważ wbił sobie na serwa poodwalał mi na kompie wgrał jakieś wirusy które musze usunąć teraz , Na serwerze wszedł sobie mój brat z mojego konta i zaczał wyzywać każdego jak idzie i z mojej strony przepraszam każdego ze strony brata poniewaz mój brat to idiota i wyzywa każdego jak idzie , Dostałem już 2 bany niesłuszne po których nie otrzymałem przeprosin ze strony administracji i czuje sie z tym urażony że musiałem czekac 2 razy po 30 minut albo i nawet po 12 godzin
Prosze o zdjęcie bana bo dostałem niedość ze dwa bany niesłuszne a dwa że mój brat odwalił taką sytuacje i potem dostał kare na komputer na 2 tygodnie prosze o uznanie mojego odwołania od kary

Screen bana: ...

Ps. Przepraszam TheRevQ którego brat zwyzwał 

Ps2. Jeżeli to będzie kolejny ban niesłuszny będe zmuszony zwrocić się o pomoc do PWWP

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez Kubik25
Poprawka v2

spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja miałem wiedzieć z kąd zna moje hasło? Robiłem lekcje na drugim komputerze i sie smiał że dostałem bana no to dostał kare a ja mam teraz się meczyć o unbana bo mój brat go założył

Serwer naprawde jest fajny ale nie wiedziałem że mój brat zrobi takie coś że wyzwie administratora no to jest przesada już nie z mojej winy tylko z mojego brata 

A Pozatym Tylko Administracja sie może wypowiadać pod Odwołaniami więc nie wiem czego tu szukasz i to nie jest Podanie o KidModa 

Edytowane przez Kubik25

spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Pierwsze nie było mnie na serwie bo robiłem lekcje 8 klasa hello , Pozatym Administracje nie wyzywam tylko jak administracja wyzywa np mnie to ja też wyzywam a tak pozatym to jest wina mojego brata a nie mnie a nie będe sie męczyć , A Po Zatym po co dowody skoro Administracja ich nie wymaga w Apelacji.

spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kpisz, kogo obchodzi czy brat był na twoim koncie czy nie. Twoje konto-twoja sprawa, trzeba dbać o swoje hasła.

 

Jestem za odrzuceniem

                                                                                       Seignor, sachiés qui or ne s'en ira En cele terre ou Deus fu mors et vis Et qui la crois d'outremer ne prendra A paines mais ira en paradis. Qui a en soi pitié ne remembrance Au haut Seignor doit querre sa venjance Et delivrer sa terre et son pas.

                                                               

Second-Crusade.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat mi powiedział żę cię wyzwał od dzbanów zacytuje definicje Marka Łazinskiego
,,Od jednoznacznie negatywnych: „osoba, która ma poziom intelektualny jak dzban, czyli żaden” po łagodne „niemądra osoba, pieszczotliwa nazwa przyjaciela”. Są też definicje obrazowe: „ktoś, z kogo nawet Salomon nie naleje, bo jest nieforemny, mało lotny i grzecznie mówiąc towarzystwo za nim nie przepada” i zwięzłe „no debil”. Najbardziej wyczerpująca jest definicja: „Dzbanem może być każdy. Wystarczy, że zrobi coś, co w jakikolwiek sposób nie spodoba się drugiemu rozmówcy. Tak powstaje dzban.” – pisze w komentarzu do plebiscytu juror Marek Łaziński.''

spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta Sprawa przeciąga sie 12 godzin to już dam sobie spokój i zostawie te odwołanie do Zamknięcia skoro jutro dostane unbana
Do Zamknięcia
Powód : Zbyt Dlugie przeciąganie sprawy oraz brak wypowiedzi starszej rangi 

spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...