Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

baraneq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Admin

Na początek - pamiętaj o stosowaniu się do tematu wątku, jak i wzoru wątku - klik

Posiadasz możliwość edycji swojego wątku, także gdy zastosujesz wzór, będę w stanie Ci pomóc. Aktualnie nie wiem jaki jest powód blokady, kto ją nadał, na ile trwa i czy faktycznie jest niesłuszna.

 

Pozdrawiam.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bvcha napisał:

 

Nick zbanowanego: ...  baraneq
Nick Administratora, który banował: ....  Zadumany
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): ...   Serwer MC
Długość bana: ... Do odwołania na forum
Kiedy to się stało? : ... 08.06.2020
Opis sytuacji: ... gdy chciałem się przeteleportować to pojawił mi się komunikat że zostałem zbanowany
Screen bana [niewymagane]: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Otrzymałeś blokadę z powodem "MK [itzKyoX]", co oznacza że posiadasz więcej niż jedno konto na naszym serwerze. Konto itzKyoX nie jest zablokowan, więc możesz na nie wejść.

Jeśli natomiast jest to Twoje rodzeństwo, musisz to zgłosić w wątku "Współdzielenie IP".

 

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana nie mogę ogólnie wejść na serwer bo cały czas wyskakuje mi to samo że zostalem zablokowany.Poprosze Pana aby Pan mnie jakoś publikował bo zostałem zablokowany bez powodów

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...