Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

misiu8221


misiu8221
Wiadomość dodana przez berkowskyy

Otrzymujesz ostrzeżenie za niestosowanie się do tematu wątku, jak i do wzoru odwołania.

Wzór tematu, jak i odwołania znajdziesz tutaj --> klik

Temat wątku zmieniony przez Administratora.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .

Dzisiaj (4 czerwca 2020)  misiu8221 czyli ja dostałem 3 dniowego bana za (oszustwo podczas handlu) problem w tym że ja nikogo nie oszukałem.

Bana dostałem dlatego ponieważ jakiś gracz (seksoholik) przelał mi dużą sumę pieniędzy którą najprawdopodobniej uzyskał  nielegalnie (oszukał innego gracza)

Ja nie znam gracza który przelał mi te pieniądze . I nie rozumiem  czym ja zawiniłem. Mam nadzieje że moja prośba o odwołanie bana zostanie wysłuchana

Pozdrawiam

Gracz : misiu8221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Mało prawdopodobne, że otrzymałeś blokadę za takie coś, w tej sytuacji powinien wypowiedzieć się administrator, który Ciebie zbanował (niestety nie podałeś nicku admina, który to zrobił, więc jeśli wiesz, oznacz go w tym wątku). Jeżeli wyjaśni sytuacje, będziemy mogli postępować według dalszych zaleceń.

Pozdrawiam.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Odrzucam ze względu na nowe odwołanie.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...