Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SiemaTuCwel


STCMati321
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: SiemaTuCwel
Nick Administratora, który banował: Giecio 
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer MC - moja działka.
Długość bana: perm
Kiedy to się stało? : Po tym jak wytepałem się z warp tartak na swoją działkę ok godziny 16-17.
Opis sytuacji: Po tym jak wytepałem się z warp tartak na swoją działkę dostałem bana na MK, gram z bratem i nie wiedziałem że nie można mieć 2 konta
Screen bana [niewymagane]: nie wiem jak wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sam nick nie powinieneś mieć unbana. Ale jeśli nadal chcesz grać z bratem, zgłoś tutaj współdzielenie:
 

 

Jeśli zostanie zaakceptowane, będziesz mógł wrócić do gry, ale lepiej pod innym, mniej wulgarnym nickiem.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
W dniu 30.05.2020 o 06:13, Giecio napisał:

Jeśli zostanie zaakceptowane, będziesz mógł wrócić do gry, ale lepiej pod innym, mniej wulgarnym nickiem.

jak będzie zaakceptowane, niech twój brat napisze odwołanie od bana

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...