Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DynoGames


izazmatiza
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Twój nick: ...izazmatiza
Nick osoby oskarżonej: ...DynoGames
Miejsce wydarzenia: ...Moja działka 
Data i godzina wydarzenia: ... 26.05.2020r, około godziny 12:00
Opis sytuacji: ...Gracz podany wyżej chciał mi sprzedać główke moba za 70k, po mojej wpłacie na jego konto twierdził, że wyrzucił główkę a ona w magiczny sposób wyparowała, chociaż ja niczego nie widziałam żeby cokolwiek z jego rąk wyleciało... no ale okej nie chce być od razu taka wredna więc daje mu czas do wieczora, żeby oddał albo główke albo pieniądze, tymczasem gracz wylogował się z serwera i do dzisiaj ani śladu po nim. Proszę, o sprawiedliwą karę dla niego, oraz w miarę możliwości zwrócenie mi należnej sumy. 
Dowody: ...Screeny

2020-05-26_11.39.18.png

2020-05-26_11.39.28.png

2020-05-26_11.39.33.png

2020-05-26_11.47.33.png

2020-05-26_11.59.25.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nadaniem kary.

Jest to ewidentne oszustwo i pieniądze powinny zostać zwrócone oraz gracz będzie musiał ponieść konsekwencje do popełnionego czynu.

 

P.S. Tak na przyszłość dawaj dowody w załączniku.  

  • Superka 1

           AgileBlackandwhiteCentipede-size_restricted.gif.fe4b99641187e79d5327e23f0c009e7d.gif ZIZDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem, powody wyżej.

Pozdrawiam.

 

 

            "Żyj według życiorysu, jaki chciałbyś sobie napisać."

                                                                                  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na screenach widać że jest usuwanie itemów. W sumie mogłaś powiedzieć, żeby po usuwaniu doszło do transakcji a nie w trakcie. Takie trady powinno się robić na osobności, a nie na środku sklepu. Za odrzuceniem

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...