Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kvbaa
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kvbaa
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): MC
Długość bana:  Pernamentnie 
Kiedy to się stało? : 23.05.2020 godzina około 23.30
Opis sytuacji:  Wcześniej jak startowałem grac na serwerze nie wiedziałem ze za mk jest ban i miałem i z chyba z 3 potem wgl nie robiłem , i przyjechal do mnie kuzyn i gralismy na jednym ip i dostałem bana na głownym koncie za mk, mozna jakos go zdjac? Grałem bardzo duzo na serwerze 😞
Screen bana ; sorry za jakosc ale telefonem była robiona1778222266_bannamc.thumb.jpg.cdb402fa49952b05ccf0939f58f7d807.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.3 W przypadku, gdy Gracz posiada więcej niż 5 kont, otrzymuje blokadę na adres IP.
5.4 Jeżeli Gracz, który ma rodzeństwo lub rodzinę grającą na serwerze ma obowiązek zgłosić to
współdzielenie na Forum stosując się do zaleceń w temacie. Jeżeli takowe współdzielenie nie
zostanie wpisane to jest to traktowane jako multikonto.

 

Watpie ze to bylo konto kuzyna: 

22:19:07.933
[CHAT] [RC]Ostrzeżenie: ToJaKuba próbuje dołączyć do serwera ale jest zablokowany za mk [kvbaa]

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...