Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

AnnWerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: AnnWer

Nick Administratora, który banował: aukrzychu

Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): MC

Długość bana: 7 dni

Kiedy to się stało? : 21 mają ok. Godziny 23

Opis sytuacji: Gram sobie tak jak zawsze na pvp i nagle patrzę, że przeniosło mnie na sprawdzanie, aukrzychu chciał żebym weszła na TS3 i napisałam mu Teamwiver. Sprawdził, że jest tylko pobrane voxelmap, ale %appdata% już nie sprawdził i dostałam bana na tydzień za chety o nazwie voxelmap. Zdziwiłam się bo z takiej modyfikacji nigdy nie korzystam, a jak faktycznie sprawdziłam to ja miałam lecz na wersję 1.12, kiedy ja gram na 1.15.2 więc nawet tej modyfikacji NIE dało się odpalić. Uważam, że zostałam zbanowana niesłusznie ponieważ ta modyfikacja voxelmap nawet nie była odpalana na serwerze. Bardzo proszę o przywrócenie działki premium V2 i z ok. 160 gąbkami !Ta działka była połączoną z działką @nabdia. Teraz na miejscu mojej działki stoi działka gracza MsKreto17.

Screen bana [niewymagane]: ...

  • Superka 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to odwołanie uświadamiasz nas o nieznajomości regulaminu oraz listy niedozwolonych modyfikacji. Podczas sprawdzania, zacząłem od gry samej w sobie, następnie zerknąłem na pulpit, a jak już tam byłem wszedłem w twój kosz, a następnie pobrane. Kolejnym krokiem, byłoby wejście w %appdata%, jednak już w folderze "pobrane" znalazłem niedozwoloną modyfikację, na wersję, na którą mogłaś wejść na nasz serwer. Odwołanie jest do odrzucenia.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @aukrzychu, znalazł u ciebie cheaty to dostałaś bana i teraz nie płacz o to.  Dodatkowo jakieś mk robisz powinnaś dostać perma za celowe omijanie systemu blokad. Na wersji 1.12 można wejść na nasz server, a więc mogłaś wejść i cheatować.  Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...