Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

bakina06
Wiadomość dodana przez Wolosq_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: bakina06
Nick Administratora, który banował: aukrzychu
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): mc
Długość bana:7dni
Kiedy to się stało? : 22:30 chyba 
Opis sytuacji: zostałem przrn8eśony to sprawdzarki i poinformowany żeby zkontaktowac się przez teamspeak3.

Połączyłem się i wszystko dobrze byłem podejżewany O cheaty  logout (nie miałem) ale nie posiadam słuchawek więc rozmawiałem przez mikrofon w kamerce  miałem pobrać teamviwa i podawałem id ale w tym momęcie ktoś zaczął pukać uderzać  mnie w mc A z tego że mam głośniki nie chciałem żeby było echo i się wylogowałem. Aukrzychu powiedział że mówił mi że nie mogę się zalogować ale ha najwyraźniej nie słyszałem sprawa była do wyjaśnienia bo nie mam nic do ukrycia tylko przez mój błąd dostałem bana bez możliwość wyjaśnienia. Prośba  moja jest taka aby chociaż nie zerować mi kąta bo mam 514h przegrane i bardzo nie chciał bym tego stracić czekam na rozpatrzenie  odwołania
Screen bana [niewymagane]: ...

Edytowane przez bakina06
Poprawa tytułu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sadi37 napisał:

Grasz tu 500 godzin, doskonale wiedziałeś że nie można się wylogowywać. Ewidentne kłamstwo, ja bym odrzucił 🙂

Po co miałbym kłamać nie mam nic do ukrycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mariooo1337 napisał:

Kto cie niby "pukał, uderzał" w sprawdzarce?

Dobre pytanie w momęcie wrażenia wokół  sprawdzarki było ze 3/4 osoby i był dziwięk udeżania jak na warp s w bezpiecznej strefie

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

coś mi tu się nie podoba.

10 godzin temu, bakina06 napisał:

W tym momęcie ktoś zaczął pukać uderzać  mnie w mc A z tego że mam głośniki nie chciałem żeby było echo i się wylogowałem. 

Jak Ciebie miał ktoś pukać w sprawdzarce, jak dookoła są szyby? Moim zdaniem troszkę kłamiesz. Dobrze wiesz, że za logout  jest ban nawet @aukrzychu Ci to powiedział.

za odrzuceniem.

Edytowane przez som3thing_
  • Superka 1

 

 

            "Żyj według życiorysu, jaki chciałbyś sobie napisać."

                                                                                  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, som3thing_ napisał:

Witaj,

coś mi tu się nie podoba.

Jak Ciebie miał ktoś pukać w sprawdzarce, jak dookoła są szyby? Moim zdaniem troszkę kłamiesz. Dobrze wiesz, że za logout  jest ban nawet @aukrzychu Ci to powiedział.

za odrzuceniem.

Po nocy doszedłem do wniąsku że ktoś z kimś mógł  się bić A z tego że byłem obok słyszałem to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...