Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

smyk06
Wiadomość dodana przez Wolosq_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: smyk06

Nick Administratora, który banował: Wolosq_

Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer MC

Długość bana: 5dni

Kiedy to się stało? : dziś

Opis sytuacji :Pewnego dnia poszłem na dyżurkę w sprawie czy da mi link do miejsca na forum z dozwolonymi modyfikacjami. nasza rozmowa trochę się przedłużyła i tak jakoś wyszło że powiedziałem że kiedy idę na inny serwer na którym jest dozwolone (macro) to instaluje a kiedy wracam na serwer to odinstalowuje i powiedział że robię dobrze i że tak można. Po paru dniach czyli dziś jak to pisze zostałem wzięty na sprawdzanie przez Wolosq_ i mówi mi instrukcje po czym jakoś tak powiedziałem o tej całej sytuacji po czym mówi że  nawet jak używałem ale na innym serwerze to wy jako administracja nie możecie mi udowodnić że nie używałem też tu (nie używałem). Dostałem bana za przyznanie się, ale przyznałem się tylko dlatego że Wolosq_ mnie poinformował że to co KaeyPL mi powiedział to blednę informacje, i tak naprawdę dostałem bana tylko przez to że jeden z administratorów mnie źle poinformował.

 

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...