Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

WitajWStrefieWojtmar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: jan
Nick Administratora, który banował: Wolosq_
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum):  Serwer mc
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało? : 20.05.2020 godzina około 11:30
Opis sytuacji: Kiedy byłem na mapie surowcowej nagle Wolosq_ zamknął mnie w sprawdzarce następnie ja otworzyłem ts3 oraz teamvivera następnie Wolosq_ zaczął szukać niedozwolonych modyfikacji i w koszu natrafił na plik z napisem "Voxel map" ja byłem przekonany że plik został dawno usunięty a jednak dalej tam był dodam że plik był prawdopodobnie na wersję minecrafta która była starsza niż 1.12 więc nie dało się wejść na nią na RC. Nigdy nie używałem Voxel map na realcrafcie więc proponuje karę skróconą do 3 dni oraz zwrócenie działki (jeśli została usnięta). Dodam że kiedyś sprawdzał mnie INeedDarkness i po wykryciu niedozwolonej ale na wersję na którą nie da się wejść na realcrafta bana nie otrzymałem.
Screen bana [niewymagane]: 2020-05-20_11_47_34.thumb.png.dcb99593b1b6def7b22f248c0beffa63.png

Vw T4 GIF by Vee Dub Transporters - Find & Share on GIPHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...