Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

fifi14

Rekomendowane odpowiedzi

nick zbanowanego: fifi14 

nick banującego administratora: iNeedDqrkness

miejsce: minecraft

długość bana: 12 godzin

kiedy to sie stało? dzisiaj około godziny 17

opis: po cztero godzinnym banie za gierfowanie, z którym sie zgadzam dostałem kolejnego bana na 12 godzin niewiadomo za co. zrespiłem sie w endzie bo tam dostałem bana.kolega napisał do admina,  że nic nie budowałem. bo nic rzeczywiście nie budowałem. Ale admin mu odpisał że stawiałem bloki a nic nie stawiałem, tylko koło spawnu był ten taki "bunkier" żeby sie endermany nie dostawały i ja tylko do niego wszedłem a iNeedDqrkness powiedział że stawiałem bloki ale jak wspomniałem nic nie budowałem. tylko tam wszedłem. Nie wiem o co ci chodzi ale nic nie budowałem więc jak nie widziałeś dokładnie to bardzo bym prosił o odbanowanie mnie bo to troszke niesprawiedliwe. I nie pisz że coś widziałeś bo jedyne co zrobiłem to uderzenie endermana zaglądnięcie do craftingtable który już tam stał.

Dzieki za uwage 

Edytowane przez fifi14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...