Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

nurz_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: nurz_
Nick Administratora, który banował: Wolosq_
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Mc
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało? : 15.05
Opis sytuacji: Zostałam zgłoszona za killaurę i macro. Posiadałam kiedyś cheaty na wersję 1.8.9, na innych wersjach nie działają. Myślałam, że je usunęłam dawno temu, ale podczas sprawdzania okazało się, że są w folderze wersji 1.12.2. Nie wiem dlaczego tam się znalazły, myślałam, że je usunęłam z komputera. Na serwerze grałam cały czas na wersji 1.14.4. Nie mam żadnych zarzuceń do sprawdzającego, osoba bardzo miła i dobrze sprawdzał. Chciałam udowodnić, że cheaty na 1.12.2 nie działają, ale niestety nie dało się zainstalować forge'a na rzeczoną wersję do minecrafta. Nawet po wyłączeniu gry nic się nie dało zrobić. Gdybym grała na tych cheatach musiałabym mieć zainstalowanego forge'a na tę wersję, czego się zrobić po prostu nie dało na moim komputerze. Czy byłaby możliwość odzyskania chociaż samej działki? I tak nie posiadałam tam żadnych wartościowych itemów oprócz połowy mojego domu. Pieniędzy też miałam niewiele, możecie mi nawet resztę stanu konta wyzerować. Byleby tą działkę jakoś wrócić, na tym mi zależy najbardziej:( Gram na serwerze od 4 lat (LuckyHeart) i nigdy nie byłam karana za cheaty.
Screen bana [niewymagane]: ..

1242939948_Zrzutekranu2020-05-15o20_27_35.thumb.png.de8d525038bb2b8b75607f9bd26491bf.png

                                                                                                                         uwu owo  

                                                                                                          tenor-30.gif.5153b6acbbdd3cdaad4e9038c6b6f15b.gif

                                                                                                                                  ❤︎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Przyjęciem,

Nurz_ mówiła mi około 4 miesiące temu, że usunęła te cheaty. Okazało się, że jakimś cudem zostały one na wersji 1.12.2, o czym ona sama nie wiedziała  Faktem jest to, że nie mogła pobrać forge na 1.12.2, co oznaczało, że nie mogła grac na tej wersji. Cheatów nie udało się odpalić, ani nie działały. Administrator ani ja nie znaliśmy ich. Nurz_ jest uczciwym graczem, jest spokojna oraz nigdy nie wtacza się w kłótnie, więc nie wydaje mi się żeby używała chatów.

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to wgl jest jakieś modid nie widzę tego w spisie nielegalnych modyfikacji, więc ban moim zdaniem bez sensu.  Warto nadmienić, ze w momencie sprawdzania była ona na innej wersji minecrafta.  Jestem na tak.

Edytowane przez eryter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...