Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

pip855
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 10% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

Na wstępie, chciałabym przeprosić za wszystkie błędy ortograficzne, ale nie jestem z Polski, a polskiego uczyłam się sama w domu. 
Chciałabym się odnieść do bana którego dostałam jakoś 5 minut temu. Dostałam go za coś czego nie rozumiem (nie rozumiem zdania gdzie pisze dlaczego mam tego bana). Na moim koncie grała moja młodsza siostra która ma 10 lat. 
Chciałabym przeprosić graczy oraz administracje za jej niewłaściwe zachowanie za którego to ona dostała bana, na moim koncie. 
A was, administracje, chciała bym prosić o to żebyście wznieśli mi tego bana abym mogła w spokoju grać, bez utrudniania grania graczom ani administracji. 
Więc jeszcze raz przepraszam, i mam nadzieje że wszystko wyjdzie jak najlepiej. 
 

Z uszanowaniem,

Aleksandra Czarkowska. 
 

PS: jeszcze raz przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...