Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TraktorNiger


TraktorNiger
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Nick zbanowanego: TraktorNiger
Nick Administratora, który banował: aukrzychu
Miejsce, w którym została nadana blokada: Serwer MC
Długość bana: 7dni
Kiedy to się stało? : 11.05.2020 około 22:05
Opis sytuacji: Dostałem bana za x-raya, bo w plikach miałem gdzieś tam w config xray którego nie miałem w użyciu nie miałem wersji, kompletnie nic oprócz tego że był config po nim, kiedyś go używałem na serwerze bez dropu z kamienia, który u was jest, kompletnie nie pomyślałem że takie coś jeszcze mam w plikach, a fakt jest taki że jakbym wiedział to bym usunął przed sprawdzaniem, Każdy by tak zrobił wiadomo żeby nie dostać bana. Nawet go nie uzywalem u was na serwerze, ale po prostu był na wersje 1.12.2 więc dostałem bana, w użyciu była wersja 1.15.2, przychodzę z prośbą aby jeśli to możliwe chociaż moja działka została zwrócona, bo miałem tam całkiem kosztowną budowlę zresztą możecie sprawdzić a zarzekam się że nie używałem u was czegoś takiego, bo nawet nie miałem po co, zresztą i tak ktoś mnie zgłosił po tym jak zabiłem go na /warp s, i to na powierzchni jak stał pod czerwoną linią więc nie mogłem go nie wiem jakimś wallhackiem przez jaskinie zobaczyć czy cokolwiek, komputer też był czysty z jakiś innych cheatów nwm rozne są jakichkolwiek innych po prostu, komputer został przeskanowany porządnie przez moderatora a jedyny plik jaki był to ten stary config, który nie jest w użyciu już bardzo długo, zresztą go usunąłem.

Proszę tylko o zwrot działki jeśli to możliwe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz serwer można wejść od wersji 1.12.2, w folderze .minecraft posiadałeś pliki do xray na wersję 1.12.2. Oznacza to, że mogłeś wejść na nasz serwer z odpaloną modyfikacją, która według listy niedozwolonych modyfikacji jest zakazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...