Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ab1que
Wiadomość dodana przez Giecio

Otrzymałeś 20% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku oraz za używanie wulgaryzmów.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem sobie na serwerek , poszedlem  na warp s, zabiłem jakiś friksów pare razy  i po 10min gry Pan darnkess wziął  mnie do sprawdzania, mimo ,że wczoraj w nocy już mnie sprawdzał krzychu.

Miałem do wyboru ts3 albo discord tak jak sami to napisaliście (screen). Nie mam ts3 i nigdy nie  bede miał, mój jedyny komunikator na komputerze to discord, dlatego od razu zaproponowałem mu aby wszedl na discorda, nawet wysłałem mu nick z id aby to on nie musiał podawać. Najpierw mi odpowiadał ,że nie ma discorda, a pózniej powiedział ,że nie chce go podać bo jest to jego prywatny gdzie uczęszcza na e-lekcje. Tylko pytanie co mnie obchodzi jego prywatny discord? jak mnie sprawdza to przeciez przegląda mój pulpit i pokazuje mu mnóstwo  prywatnych  plików i  jakos nie robię o to żadnego problemu.

Jest pokazane na filmiku ,że chiałem współpracować ,jednak darknesik który który nie miał zbyt dużo lat miał mnie w piździe,a  to on chyba sprawdzając mnie powinien dostosować się do gracza 🙂 Krótko mówiąc wziął mnie do sprawdzania i nie chciał mnie sprawdzić. Gdy składałeś wniosek o moderatora, chyba pytali cię czy posiadać ts3 i discorda aby sprawdzać ludzi co nie? Nie mamy na świecie jednego komunikatora i tylko dlatego ,że ty chcesz to musi być ts3.

Wczoraj tak jak wcześniej pisałem sprawdzał mnie krzychu, spokojnie na discordzie udostępniłem mu ekran . Wysluchał mojej prośby , sprawdził mnie i żadnego problemu nie było.

Macie też filmik, sobie sprawdzcie że chciałem z nim współpracować i  robiłem wszystko aby mnie sprawdził tylko nie na ts3. Dlaczego niektórzy z administracji mają takie problemy? Także wychodzi na to ,że dostałem bana bo ziomek nie chciał mnie sprawdzić na dc  tylko na ts3. zajebiście kurwa dobry serwer ,a i tak pewnie  bedziecie go bronili xD 

 

 

 

ftrycvyvg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ab1que napisał:

wziął mnie do sprawdzania i nie chciał mnie sprawdzić

Bardziej "zostałem wzięty do sprawdzania i nie chciałem współpracować"

 

20 minut temu, ab1que napisał:

Gdy składałeś wniosek o moderatora, chyba pytali cię czy posiadać ts3 i discorda aby sprawdzać ludzi co nie?

Przy dołączaniu do Administracji nie jest wymagany Discord, polecam sprawdzić wymagania na ModChata

 

21 minut temu, ab1que napisał:

Wczoraj tak jak wcześniej pisałem sprawdzał mnie krzychu, spokojnie na discordzie udostępniłem mu ekran . Wysluchał mojej prośby , sprawdził mnie i żadnego problemu nie było.

TAK, on to zrobił ze swojej własnej, dobrej woli.

 

22 minuty temu, ab1que napisał:

że dostałem bana bo ziomek nie chciał mnie sprawdzić na dc  tylko na ts3

To nie ty wybierasz sposób sprawdzania, tylko Administrator.

 

Gdybyś jeszcze tak chamsko się nie odzywał podczas tego odwołania, to mógłbym jeszcze odbanować pod warunkiem ponownego sprawdzania, ale myślę, że jednak za swoje zachowanie sobie zasłużyłeś na karę.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...