Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

InuX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: InuXPvP
Nick Administratora, który banował: aukrzychu
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer Minecraft
Długość bana: 5 dni
Kiedy to się stało? : 9 maja  ok. godz. 16
Opis sytuacji: Przez około godzinę byłem na serwerze AFK. W tym czasie robiłem na komputerze coś innego. Gdy skończyłem, to wróciłem z powrotem do Minecraft'a i zobaczyłem, że jestem sprawdzany. Przyznałem się od razu do Altowania, bo pewnie za to byłem sprawdzany. Zrobiłem to dlatego, że na moim komputerze ledwo da się cokolwiek zrobić. Nie da się na nim komfortowo pograć, bo w Minecraft mam średnio 20-40 FPS (zależy od ilości graczy i miejsca, w którym się znajduję). Sprawdzanie przez AnyDeska czy też inne programy typu TeamViewer zwyczajnie spowodowały by, że komputer by się zaciął i włączył ponownie. Zrobiłem to też dlatego, że nie miałem czasu i musiałem kończyć. Gdy minimalizuje Minecraft'a, to system (Windows 10) w celu szybszego zawiesza go, tak że inni gracze widzą mnie jakbym altował. Obstawiam, że nie inaczej było teraz. Aukrzychu pewnie zobaczył, że omijam system antyAFK poprzez altowanie i wziął mnie do sprawdzenia. Proszę o zdjęcie BANA z mojego konta, bo to  jest moja wina, że omijam system antyAFK. Na przyszlość zamiast AFCZYĆ będę wychodził z serwera.
Screen bana:

 

javaw_2020-05-09_17-19-49.png

Edytowane przez InuX
dołączenie screenshot'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Haha 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...