Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KasiaKolorowa


KasiaKolorowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : KasiaKolorowa

Nick administratora: oldmancats

Miejsce : Serwer minecraft

Dlugosc bana: niewiem nie pisze

opis sytuacji: wczoraj w nocy grałam sobie na lapotpie na lozku i zasnelam na kolanach z nim i w nocy sie przebudzilam i zobaczylam ten komunikat "Jestes zablokowana na serwerze za mk [ Kubus_123] przez oldmancats"

nic nie zrobilam przeciez 

bo nick Kubus_123 ma moj starszy brat ale gra na tym samym nicku i mozliwe ze przez to jest taka pomylka

Edytowane przez KasiaKolorowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eryter22 napisał:

Śmieszne jest to, że nawet na forum się podszywasz pod dziewczynę. A co do bana to jak najbardziej słuszny. Jestem na nie.

niewiem moge zadzownic na discordzie przez telefon udowodnic ze mam rodzenstwo i gramy na jednym lapotpiie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KasiaKolorowa napisał:

niewiem moge zadzownic na discordzie przez telefon udowodnic ze mam rodzenstwo i gramy na jednym lapotpiie 

Jeżeli tak faktycznie jest to napisz prośbę o współdzielenie IP w odpowiednim do tego dziale : 

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...