Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował:  aukrzychu
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): MC
Długość bana:  7 dni
Kiedy to się stało? :  Przed chwilą 06.05.2020 0:41
Opis sytuacji: No więc tak opisze całą sytuację, zostałem wzięty na sprawdzanie przez aukrzychu. Następnie wbiłem na ts po czym po chwili zostałem przeniesiony w górę na inny kanał. Po przeniesieniu administrator pytał się czy przyznaję się do cheatów, ja odpowiedziałem, że nie. Po chwili na kanał wszedł Gangsta_ i po chwili wyszedł. Pobrałem nowszą wersję teamviewera i administrator przystąpił do sprawdzania.  Po chwili wszedł on w kosz i znalazł tam mod, który się nazywał torohealth na wersję 1.12. Odparłem, że ten mod był częścią większej paczki modów w którą grałem na singlu na wersji 1.12 (tak ten świat mam ciągle dostępny do gry). Na server wchodzę tylko na wersji 1.15.2 z optifine. Powiedziałem również ze byłem kilka razy sprawdzany (2 razy w przeciągu kilkunastu dni) i jakoś nikt się do tego nie przyczepił. Data przeniesienia tego modu do kosza to był 21.04.2020, a więc jakiś czas temu.  Jednak administrator dalej był zdania, że zasługuję na bana.  Spytałem się, czy usunięcie tego pliku, sprawi, że nie dostanę bana, jednak ów administrator dalej przystawał przy swoim.  Dodatkowo usunąłem ten plik z kosza na jego oczach, żeby widział ze już tego nie będzie na komputerze.  Spytałem się go czy chce może %appdata% obejrzeć i mu pokazałem jak wygląda i logi też. Jednak nic nie poskutkowało i zostałem zbanowany na okres 7 dni i moja działka zostanie usunięta razem z połową pieniędzy.  Tak ten mod znajdował się w koszu, a reszta modów została w modach bo nie chciałem mieć problemow przez ten mod, jak powróciłem po przerwie do gry na realcrafcie. Niestety zapomniałem go usunąć z kosza. A na tej edycji wbijałem tylko na 1.15 z optifine( wyjątek pierwszy dzień, wbiłem na czystym 1.15 po czym stwierdziłem, że muszę zainstalować sobie optifine bo były lagi na servie).  Proszę o złagodzenie kary oraz ewentualne nieusuwanie działki i połowy moich pieniędzy.  Pozdrawiam


Screen bana [niewymagane]:  Brak

Edytowane przez eryter22
@UPDATE
  • Superka 1
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że nasz serwer jest na wersje 1.12.2-1.15. Posiadałeś w swoim koszu modyfikacje (damage indicators na wersję 1.12.2), która według regulaminu jest zabroniona na naszym serwerze i z którą mogłeś na niego wejść. Plik rzeczywiście znajdował się w koszu, jednak pomiędzy usunięciem go, a zarejestrowaniem się przez Ciebie na serwerze minął tydzień. 7 dni, przez które mogłeś bez oporu grać używając niedozwolonej modyfikacji. Nie ma żadnej możliwości, na wykazanie przez Ciebie, że przez ten czas na naszym serwerze używałeś innej wersji, niż ta, na którą był mod. Bez zastanawiania się, jestem za odrzuceniem.

  • Wrr 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Zaakceptowaniem, ostatnio sam byłem sprawdzany i dowiedziałem się ze mam jakiś folder flux, nie pamiętałem nic o nim ale był on pusty i edytowany ostatnio rok temu, czyli wtedy kiedy usunąłem go. Sam się zdziwiłem ze go posiadam, lecz udało mi się udowodnić, że nic w nim nie ma, nie działa ani nie był używany przeze mnie. Także czasami zdarzają się takie sytuacje, sam o nim nie wiedziałem a gdybym go nie usunął rok temu to dostałbym pewnie teraz bana :<
eryter22 wydaje się być uczciwym graczem i raczej nie używałby on cheatow, pozdrawiam KKirito.

  • Superka 2

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

 

W dniu 16.01.2020 o 23:47, Kaelus napisał:

Zakazuje się posiadania wyżej wymienionych modyfikacji w folderach gry bez względu na wersję.

 

Dlatego co jakiś czas warto zrobić format dysku - pomożesz nie tylko sobie, ale także komputerowi.

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...