Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Płatność w sklepie


Anielkaa

Wyróżnione odpowiedzi

 - Twój nick: Anielkaa
- Propozycja dotyczy: Płatność w sklepie.
- Opis propozycji: Proponuję dodanie banku np. SGB, ponieważ mogło to by ułatwić niektórym płatność rzeczy/rangi w sklepie.
- Dodatkowe SS'y: Brak.

PWWP.PNG.74069d0d9c1cdb32997b9d396204abbc.PNG

2090476355_Beztytuu.png.6ed05804ad8eec6996408e301f5efbd2.png

 

i see forever in your eyes..

i feel train to you 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najpopularniejszą metodą płatności na chwilę obecną jest BLIK, ponieważ jest on praktycznie w każdym banku. Ale jeżeli chcesz płacić przelewem tradycyjnym to oczywiście jestem za dodaniem twojego banku do sposobów płatności 🙂

  • Superka 1

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takie coś, ma ci pomóc znaleźć chłopaka, to jestem na tak. Bo wątpię, żeby inni tego potrzebowali. Są łatwiejsze sposoby na zdobycie rangi, np. kupno smsem lub zwykłym przelewem bankowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral. Z jednej strony, większość banków ma już opcję płacenia blikiem i nie jest to potrzebne. Z drugiej strony, jeśli może to pomóc, to warto byłoby taką opcję dodać. Serwer by na tym skorzystał. 

Pozdrawiam♥

 

 

❤️ Helpka ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Posiadając kontakty doszły mnie słuchy, że taka możliwość jest wprowadzona od dawna.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Propozycja została odrzucona!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...