Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MoriS

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: MoriS
Nick Administratora, który banował: INeedDqrkness
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer MC
Długość bana: 7 days
Kiedy to się stało? : około godz. 17:00, dnia 03.05.2020
Opis sytuacji: Chciałem porozmawiać z osobą na ts3, osoba nie mogła połączyć się z ts'em serwerowym, więc zaproponowałem inny. Nie było to w formie reklamy, chciałem tylko porozmawiać z tą osobą.

Screen bana: realcraft.thumb.PNG.87f1f52e96ff7747d3fabfae6b6aa04c.PNG

    Pozdrawiam,

    MoriS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w zaistniałej sytuacji Administrator mógł być bardziej wyrozumiały. Jeżeli był to serwer teamspeak, który nie był związany z klockami - tym bardziej. Powinien pomóc ci połączyć się z serwerem (z tego co piszesz nie wynika, że tak robił), w końcu głównie od tego jest. Za zniesieniem/skróceniem kary.

 

Pozdrowienia i buziaczki dla ciebie, MoriS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie jak Olek wyżej, osoba może nie wiedziała, że ban za reklamę jest też wtedy gdy poda serwer inny serwer Ts3 od tego na którym gramy. Jestem za odbanowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...