Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Patszal
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Patszal
Nick Administratora, który banował: Gangsta_ 
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): serwer
Długość bana: 5 dni
Kiedy to się stało? : przed chwilą
Opis sytuacji: byłem bodajże na działce kiedy gangsta tepnął mnie do pomieszczenia do sprawdzania. Ktoś prawdopodobnie dla beki, któryś raz mnie zgłosił wiedząc że nie działa mi ts. napisałem o tym na chacie oraz napisałem, że czekam na skype, ponieważ miałem wyraźnie napisane ts3 lub skype. Gangsta widział, że pisałem, że czekam na skype, ponieważ nie działa mi ts3 mimo to stwierdził, że nie ma pobranego. jakby to był problem wyjść do gracza. Nie otrzymałem także odpowiedzi za jakie cheaty lub za co zostałem zgłoszony co uważam za coś podstawowego. Bvcha ostrzegł mnie, że jeśli się nie przyznam to będę potraktowany tak jakbym miał cheaty i zbanowany na tydzień z utratą działki. Napisałem pierwszy lepszy cheat, który przyszedł mi do głowy - kill aurę. Uważam, że jest to bez sensu, że moderacja banuje za coś co gracz sobie może z dupy wysnuć oraz, że do zgłoszenia wystarczy sobie napisać coś typu ,,widziałem, że patszal lata,, czy ,,patszal za szybko bije,, itp. W taki sposób można sobie zgłosić każdego, tak dla beki. Powwinny przy zgłoszeniu być dostarczone dowody. Wątpię, żebym dostał unbana ,,no bo po co?,, ale chcę chociaż wiedzieć kto i za co mnie zgłosił.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odrzuceniem.

Administrator wybiera formę sprawdzania, a że przyznałeś się do tego co Ci przyszło na myśl, to już nie jest wina Gangsty, tylko twoja, bo mogłeś się dogadać z nim.

spacer.pngspacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś zgłoszony przez gracza za macro/killaure więc ja przystąpiłem do procedury sprawdzania. 

8 minut temu, Patszal napisał:

napisałem o tym na chacie oraz napisałem, że czekam na skype, ponieważ miałem wyraźnie napisane ts3 lub skype. Gangsta widział, że pisałem, że czekam na skype, ponieważ nie działa mi ts3 mimo to stwierdził, że nie ma pobranego. jakby to był problem wyjść do gracza

Administrator wybiera sposób sprawdzania!!

Dałem Ci propozycje żebyś zainstalował AnyDesk bo mogłem Cię sprawdzić bez TeamSpeak ale ty wolałeś bana. 

9 minut temu, Patszal napisał:

kto i za co mnie zgłosił

Takich informacji nie udzielamy graczom ponieważ życzą sobie anonimowość.

Jestem za odrzuceniem odwołania ponieważ nie wykazałeś chęci aby zostać sprawdzonym.

Pamiętaj że cheaty musisz usunąć!

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gangsta_ napisał:

Dałem Ci propozycje żebyś zainstalował AnyDesk 

Tego akurat nie widziałem, nwm czy macie dostęp do pv ale jeśli tak to widziałeś, że miałem spam na pv z wiadomościami, żebym lognął, oddał hajs, działkę itp. Druga sprawa to ciekawe kiedy ktoś miał u mnie zauważyć macro/ aurę jeśli dzisiaj nie biłem się na warp s. No i ostatnia sprawa z dowodami. Bez sensu jest to, że wystarczy napisać sobie na /zgłoś że ktoś ma to i to bo każdy tak może bez podstawy napisać. Powinien przy okazji wysłać dowody tego, żeby faktycznie miało wszystko sens 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wolosq_ napisał:

mogłeś się dogadać z nim.

W jaki sposób mam się dogadać z administracją podczas sprawdzania? Nie ma opcji, żeby mnie wypuścili, przekupić też nie da rady to ciekawi mnie jak ma wyglądać ,,dogadanie się,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...