Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Everkosik_


Everkosik_
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Everkosik_
Nick Administratora, który banował: nie wiem, nie było mnie wtedy nawet w domu
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer mc
Długość bana: Chyba 10 dni. Nie wiem, ponieważ nie było mnie wtedy nawet w domu
Kiedy to się stało? : Dzisiaj chyba około godziny 19
Opis sytuacji: A więc tak, dzisiaj swoją grę na serwerze zakończyłem pochwaleniem się kilofem mojemu koledze nick: ziutek. Po pochwaleniu się on mi oddał i się wylogowałem, ponieważ się spieszyłem na pociąg do rodzinnego miasta. Dotarłem do domu o godzinie 20 i o godzinie 22 chciałem wejść na serwer ale nie mogłem ponieważ wyskoczył mi screen że zostałem zablokowany na tym serwerze za cheaty [fly]. Jedyne co mi przychodzi na myśl to bugowanie się klockami, które wczoraj wykorzystałem w celu wejścia na dach na Spawnie. Ja te bloki normalnie widzę ale administracja, która była wvzoraj na /v przy mnie widziała to jakbym ja po prostu podleciał te 4 kratki do góry.

Liczę na szybkie rozpatrzenie mojego odwołania. 

Jeżeli będzie potrzebne to wrzucę screena z logów że wylogowałem się o około 18.

 

 

Edytowane przez Everkosik_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowanie osoby za logout podczas sprawdzania to standardowa procedura. Jeżeli chcesz, aby Administracja rozpatrzyła swoją decyzje wstaw logi udowadniające, że "wyszedłeś z serwera", jednak wątpię, aby minecraft nie wylogował Cię z serwera przez tak długo. Na ten moment jestem za odrzuceniem odwołania, jednak sytuacja może się zmienić po zamieszczeniu przez ciebie jakichkolwiek dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...