Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Rafall

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Rafall

Nick Administratora, który banował:  @Bvcha

Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC)

Długość bana: 5dni

Kiedy to się stało? : Dzisiaj 30.04.2020

Opis sytuacji:  Dostałem bana za "utrudnianie pracy administracji " Napisałem przekleństwo, ale nie chciałem napisać je 1 raz, A admin @Bvcha dał mi bana bez żadnego ostrzeżenia! Proszę o zdjęcie tej kary! Bo gdy trzeba zostać w domu nie mam w co grać! Proszę o zdjęcie tej kary!

Screen bana -

 

Edytowane przez Rafall
Enter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Trzeba było nie łamać regulaminu regularnie, codziennie. Nie raz informowałem Cię (Administracja również, w formie ostrzeżeń), abyś przestał, a ty nadal robiłeś swoje - pomimo różnych długości blokad, wciąż nie potrafisz zachowywać się przyzwoicie, dlatego 5 dni przerwy od serwera dobrze Ci zrobi. 

23 minuty temu, Rafall napisał:

Bo gdy trzeba zostać w domu nie mam w co grać!

Poucz się, obejrzyj film/serial, poczytaj książkę, słyszałem, że empik daje za darmo audiobooki na miesiąc - warto powtórzyć sobie lektury szkolne. Kwarantanna nie opiera sie tylko na graniu w gry komputerowe, niszczeniu sobie wzroku, popadaniu w agresję i uzależnienie.

  • Haha 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bvcha napisał:

Poucz się, obejrzyj film/serial, poczytaj książkę, słyszałem, że empik daje za darmo audiobooki na miesiąc - warto powtórzyć sobie lektury szkolne. Kwarantanna nie opiera sie tylko na graniu w gry komputerowe, niszczeniu sobie wzorku, popadaniu w agresję i uzależnienie.

Ogladanie filmów/seriali też może zepsuć zwrok :v

Co do odwołania - jestem przeciw, jeśli administracja upominała Cię wielkokrotnie, a Ty nadal prowokowałeś to logicznym jest, ze dostaniesz bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...