Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

freyzy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 🙂

Mój nick w grze to freyzy. Na serwerze doszło do sytuacji gdzie dostałem bana na 2 dni od administratora iNeedDqrkness. Bana  dostałem na serwerze MC dokładnie na mapie surowcowej. Stało to się dzisiaj o godzinie 16 : 00 . Piszę to odwołanie tylko po to czy moglibyście  mi przedłużyć targ, ponieważ mam go do jutro i nie chciałbym stracić cennych itemów. Są tam głowy mobów a najdroższa to głowa villagera. Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie sprawy.

 

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia podczas kwarantanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś kilkukrotnie zgłaszany przez graczy, że spychasz wędka z linii na mapie surowcowej, co jest zabronione. Poszedłem sam zobaczyć i Cię obserwowałem jakiś czas, więc na własne oczy to widziałem, ban jest słuszny i nie widzę powodu abyś miał dostać unbana by przedłużyć ważność targu. Za odrzuceniem

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...