Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Riadzik12


Riadzik12

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Riadzik12
Nick Administratora, który banował: gansta_
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): MC
Długość bana: 24h
Kiedy to się stało? : 21.04.2020
Opis sytuacji: Gdy byłem na pvp, zeskoczyłem na dół. Zauważyłem że coś stało się z terenem wody. Poszedłem zobaczyć kto to i  zobaczyłem że znowu HreniOfficial grifuje mape. Pisałem na czacie żeby nie grifowała, nie wiem może nie patrzyła na czat ale nie przestała tego robić. Po chwili przyszedł _Lolzik_ i szocikk i zaczeli się bić,  HreniOfficial poszła, a ja poszedłem na chwile na spawn

żeby wziąść łopatę. Zaczołem to naprawiać, lecz, że miałem trening, nie zrobiłem tego. Gdy byłem w trakcie dostałem od kolegi wiadomość że zostałem zbanowany. Czy są dowody że akurat ja budowałem lub niszczyłem mape czy tylko że patrze jak Hreni buduje. Chciałbym o odpowieć z strony administrarora.

 

Edytowane przez Giecio
W tytule jest wymagane wskazanie miejsca, gdzie dostałeś bana, nie może być [MC/TS3/Forum].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick zbanowanego: leftsidegood
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): MC
Długość bana: permanentny
Kiedy to się stało? : 8.04.2020
Opis sytuacji: Wraz z koleżanką chciałam zagrać, po zalogowaniu znalazlysmy się na spawnie i dostałyśmy permanentnego bana za mk  konta adrian8_2012, nie jest to ani moje konto ani mojej koleżanki której nick to: Dzik330. Nikt inny nie grał z mojego IP.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwna zdjęcia blokady, ponieważ:
1) Naprawa mapy nie należy do Twoich obowiązków.

2) Powinieneś w tej sytuacji zrobić ss i przesłać je do administracji (albo na TS, albo poprzez złożenie skargi na forum), lub zgłosić gracza bezpośrednio do administracji. 

3) za nie długo kończy Ci się blokada- wystarczy poczekać. 

4) Bez dowodów blokady nie są nakładane, więc ktoś uwiecznił Twoje poczynania na ss i przesłał administracji.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zdjęcia takiego jak ja byduje lub nieszcze bloki. Napisałem to wczoraj o 21 i nie dostałem żadnej informacji czy zdejmą mi bana. Chcałbym też powiedzieć że pisałem na czacie żeby nie grifować  mapy. Racja nie należy do moich obowiązków ale to nie ja zniszczyłem teren wodny tylko  HreniOfficial. Teraz moge czekać bo bana zostało mi 20 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...