Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

JacobsYT

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: JacobsYT
Nick Administratora, który banował: Gangsta_
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Minecraft.
Długość bana: 1 tydzień i 3 dni.
Kiedy to się stało? : Dzisiaj, (Czwartek, 16.04.2020), o godzinie 19:30
Opis sytuacji: Dostałem bana za huzuni które jest na wersje 1.8.8, niby x-ray. Według mnie ban był niesłuszny. A gdy sprawdzał mnie ImChroopek za to huzuni nie dostałem bana. \

Screen bana [niewymagane]: 
2020-04-16_19_38_50.thumb.png.8dc312f5ce593ae3a3ac3cafe151bc55.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak w folderze Huzuni posiadałeś osobne pliki z X-Ray mogłeś cheaty ukryć w folderze Huzuni i mieć wymówkę że to na 1.8. Druga sprawa wygląda tak że posiadałeś Clickera więc jak nie X-Ray to Clicker który jest również zabroniony.

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem clickera który jest na wersje 1.8.8 a na wersje 1.15.2 nie działa, poza tym ostatnie użycie clickera było jak nie grałem jeszcze na realcrafcie. A poza tym huzuni nie pasuje do mnie ponieważ nawet nie umiem go używać dziękuje za usunięcie działki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, JacobsYT napisał:

Administracja mnie nie lubi na tym serwerze, ponieważ każde podanie/odwołanie jakie pisze zawsze jest odrzucone.

Administracja musi być obiektywna nawet jak Cię nie lubi, po prostu jesteś troszkę bezrozumny i każdy ma na Ciebie kontrargumenty.

 

Za odrzuceniem

(+nagminnie prosiłeś na czacie o to, by gracze Cię zgłaszali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
W dniu 16.04.2020 o 19:47, JacobsYT napisał:

to co jak ktoś gra na realcrafcie i ma kanał na youtubie, i posiada na nim serie Cheatujemy na 1.8.8 to co ma nagle zamknąć serie??

nie musi, ale taka osoba powinna liczyć się z tym, że będzie blokowana na wielu serwerach, tak jak na przykład na naszym 🙂

 

W dniu 16.04.2020 o 20:02, JacobsYT napisał:

Administracja mnie nie lubi na tym serwerze, ponieważ każde podanie/odwołanie jakie pisze zawsze jest odrzucone.

jak sam stwierdziłeś, taką sugestię podałeś tylko dlatego, że odrzucane są Twoje podania, czy tam odwołania - to nie ma nic wspólnego z tym, czy Administracja Cię lubi, czy nie. Po prostu wykonują swoje obowiązki.

 

Myślę, że jedyny błąd to powód bana - powinien zawierać w sobie inną nazwę modyfikacji - clicker, a nie x-ray.

Do odrzucenia.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...