Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Varvi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Varvi
Nick osoby oskarżonej: @urfis
Miejsce wydarzenia: Forum
Data i godzina wydarzenia: Zawarte w dowodach
Opis sytuacji: 

 Chciałbym zgłosić użytkownika @urfisza celowy "spam" negatywnymi reakcjami w moją stronę w liczbie czterech pod jednym wątkiem. Pragnę przypomnieć że kiedyś za coś takiego również dostałem punktu na forum, więc jeśli ta skarga nie zostanie przyjęta wówczas oznaczać to będzie fakt że moja kara za identyczny czyn została nadana bezprawnie, i w związku z tym będę oczekiwać publicznych przeprosin ze strony administracji.


Dowody:

 

Screenshot_20200414-131705.png

Edytowane przez Varvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Godzinę temu, Varvi napisał:

Pragnę przypomnieć że kiedyś za coś takiego również dostałem punktu na forum, więc jeśli ta skarga nie zostanie przyjęta wówczas oznaczać to będzie fakt że moja kara za identyczny czyn została nadana bezprawnie, i w związku z tym będę oczekiwać publicznych przeprosin ze strony administracji.

 

Jeżeli oczekujesz jakichkolwiek przeprosiny od Administracji, przedstaw dowody, które wskazują, że zostałeś ukarany za to, o co oskarżasz Gracza.

Jeżeli takich dowodów nie posiadasz, a nadal będziesz rozpowszechniał tę informację, licz się z konsekwencjami.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BvchaJak mam wziąć dowody z nieistniejącego konta?

Zresztą pomysł logicznie (wiem, skomplikowane rzeczy, tym bardziej że próbujesz się wybielać)- czy oskarżałbym go o coś takiego gdybym nie spotkał się z karą za taki czyn? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
3 minuty temu, Varvi napisał:

Jak mam wziąć dowody z nieistniejącego konta?

równie dobrze mogę zarzucić Ci, że obrażałeś mnie publicznie na starym Forum, a że nikt nie ma do niego dostępu to kto miałby to udowodnić?

 

3 minuty temu, Varvi napisał:

czy oskarżałbym go o coś takiego gdybym nie spotkał się z karą za taki czyn? 

nie wiem jakie masz zamiary, ale samymi przypuszczeniami bądź stwierdzeniami bez posiadania dowodów nie ma podstaw, by przyjąć Twoje oskarżenia na poważnie.

Kończę tę dyskusję zamykając ten wątek i pozostawiam @oldmancats skargę do rozpatrzenia.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...