Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PiotRek135


PiotRek135

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: PiotRek135
Nick Administratora, który banował: iNeedDqrkness
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer MC
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało? : przed chwilą 
Opis sytuacji: Dostałem bana za... Posiadanie x-ray'a na kompie na wersji na której nawet nie grałem na serwerze mianowicie na serwerze grałem na wersji 1.15.2 a x-ray był pobrany na wersję 1.13.2. Poza tym co to za w ogóle cheat na ten serwer skoro z rud nic nie dropi pomijając już sam fakt że z niego nie korzystałem. Zapomniałem dodać że za samo posiadanie (nie korzystanie żeby ktoś tego nie brał za równoważne) cheata który nic nie daje na serwerze zostanie mi usunięta działka na której znajduje się beacon a kumpel z którym gram nawet nie ma możliwości zabrania tej bejcy co jest według mnie śmieszne lekko mówiąc. 

P. S. W taryfikatorze kar nie jest zwarte nic o usuwaniu działki więc żądam aby moja działka nie była usuwana w przeciwnym razie bejca ma zostać przekazana graczowi o niku PoProstuCis. Po co taryfikator skoro administracja i tak może sobie robić co chce. 

Edytowane przez PiotRek135
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Liście Niedozwolonych Modyfikacji jest jasno napisane:

 

Cytat

Zakazuje się posiadania wyżej wymienionych modyfikacji w folderach gry bez względu na wersję.

 

więc nie ważne, że X-ray był na 1.13.2. 

 

Kara nadana poprawnie, odwołanie do odrzucenia.

  • Sad 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogóle grać na tym serwerze zbanujcie mnie jeszcze od razu za posiadanie Tiny taska bo z tego co czytam też jest nie dozwolony a korzystam sobie z niego na serwerach z mega dropem i gildiami to czego niby miałbym go nie mieć jak go używam w zupełnie innych celach niż gra tutaj. 

P. S. Jak bawimy się w wyszukiwanie czegoś aż tak bardzo to równie dobrze wasz wspaniały właściciel może mieć same problemy z powodu tego że proces sprawdzania jest prowadzony przez teamviewera gdzie administrator może robić na moim komputerze co tylko chce (nie mówię że tak jest żeby nie było iNeedDqrkness tego nie zrobił) ale sprawdzanie w ten sposób może prowadzić do łamania postanowień RODO co w sumie mimowolnie zostało zrobione także w moim przypadku także pozdrawiam.

P. S. S. Czy kary za łamanie RODO mam wyszukać i przytoczyć? 

Edytowane przez PiotRek135
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...